^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
06.04.2018 11:23
369 переглядів
0 коментарів
У катеринопільчан накопичилось багато питань до правоохоронних органів

30 березня на сходці селища звітував не лише селищний голова Іван Гегедош, але й начальник сектору превенції Катеринопільського відділення поліції Анатолій Лимаренко.

Він коротко поінформував про проведену у 2017 році роботу: зареєстровано 600 звернень, відкрито 93 провадження, проведено профілактичні заходи, складено 108 адмінпротоколів, значну кількість правопорушень становлять крадіжки.

Лимаренко нагадав катеринопільцям, що з квітня розпочинається місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та закликав уважно ставитись до того, що росте в них на городі.

− Щоб потім не казали: я того не садив, а того не сіяв, − наголосив правоохоронець.

Користуючись нагодою, люди звернулись до поліцейського із рядом запитань. Відповідає Анатолій Лимаренко.

− Які результати розслідування справи про конфлікт між священиками. Хто правий? Хто винен?

− Відкрито кримінальне провадження за статтею про нанесення тілесних ушкоджень, бійку. Матеріали розслідування передані до суду. Хто винен, вирішить суд.

− Обмеження руху по нашому мосту становить 8 тонн, чому поліція не вживає санкцій до порушників?

− Це запитання не входить до моєї компетенції. У мене інший сегмент роботи. Тому не можу вам нічого відповісти. Звертайтесь до патрульно-постової служби або начальника відділення поліції.

− Чи можна заборонити автокористувачам заїжджати на тротуари? Невже поліція не бачить, що відбувається в центрі містечка, у всіх на очах? Чому не вживає жодних заходів?

− Коли бачите подібне правопорушення, телефонуйте на "102", ми відреагуємо.

− Коли врешті людям дозволять користуватись громадською криницею по вулиці Набережній? Рішення судів є, чому поліція не реагує, а слідчий ігнорує наші звернення та дзвінки? Хто зупинить кривдника, який перешкоджає нам користуватись криницею? У нас на вулиці 8 домогосподарств узагалі не мають води, а в інших вода не питна. Хто нам допоможе?

− Усе, що від мене залежало свого часу, я вам допоміг, зробив, чи не так? За роботу інших поліцейських підрозділів я відповідальності не несу.

Попри підняті претензії та запитання роботу Анатолія Лимаренка присутні переконливою більшістю оцінили як задовільну. Селищному голові запропонували наступного року викликати для звіту начальника поліції Валентина Гірника, оскільки у громади селища накопичилось до нього багато наболілих запитань.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: 77-річного Івана Сущенка вбили у власному домі