^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
05.04.2018 10:33
238 переглядів
0 коментарів
Бужанка пам’ятає великого ентузіаста, педагога-спортсмена, що для всіх служив прикладом

У спортивному залі Бужанської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся волейбольний турнір пам'яті вчителя фізичної культури Василя Сидоренка серед чоловічих команд, випускників школи різних років. Його тут називають людиною-легендою, бо саме він підняв спорт у Бужанці на небувалу висоту, і цю планку десятиліттями тримають його вихованці.

Ініціатором турніру став учень Василя Леонтійовича Володимир Пукаленко. Його підтримали друзі та колектив школи. Заступник голови районної ради Олександр Галушка нагородив подяками районної ради «За особливий внесок у розвиток спорту» колишніх випускників Бужанської школи, а Володимир Пукаленко подякував всім, хто допоміг в організації турніру і подарував школі волейбольного м’яча.

Під час турніру працював Куточок спогадів, де були розміщені фото та грамоти за спортивні досягнення Василя Леонтійовича. Він мав високі здобутки у легкій атлетиці, баскетболі, волейболі, футболі, гандболі. Життєвий шлях учителя завершився 15 жовтня 2005 року.

Про колегу з теплотою згадала вчитель української мови Тетяна Павлик: «При мені лише Сидоренко вів молодші класи. Згадуються картинки: ідуть малявки і поряд височенний дядько веде їх у спортзал, але різниці немає – очі горять любов'ю, дитячим світом повниться їх взаємна атмосфера. І хто знає, чи Василь Леонтійович щасливіший, що доля дала доторкатися до цих крихких створінь, чи малюки, що їх веде чоловік – надійна батьківська опора?! Не скупий був на оцінки, бо знав, що діти – не Боги. Якщо відчував, що в тебе щось не так, обов'язково підійде, поплескає по плечу чи потисне руку і скаже своє звичне: "Будем жить!" або "Перемелеться – мука буде". І обов'язково з посмішкою підтримки...»

Команди та вболівальники, які з'їхалися на турнір з різних куточків України заявили про свою готовність ніколи не опускати планки успіхів та перемог, які започаткував улюблений учитель.

Степан ВІЗІРЕНКО

Читайте також: Активна Бужанка не проти стати центром громади

Кубок на честь чемпіонки