^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
03.04.2018 8:26
503 переглядів
0 коментарів
Нічні феєрверки у Залізнячці

31 березня пізно ввечері жителів Залізнячки, що на Катеринопільщині, потривожили вибухи.

− Чули майже всі мешканці вулиці Польової. Пролунало 4 вибухи на леваді внизу коло річки за метрів 40 від житлового масиву. В хатах задзеленчали шибки та затремтіли рами у вікнах. Ми спершу думали, що у когось газовий балон зірвався, але коли вибухи повторились, зрозуміли, що річ у іншому. До того ж, в районі вибухів було видно високий вогонь і пахло порохом. Можливо палили вибухонебезпечні предмети, знайдені на місцях боїв Другої світової. Хтось казав, що бачив невеликі силуети, схожі на дитячі, що тікали з місця пригоди. Поналякувались не тільки люди, а й худоба, тварини, особливо собаки. Сусідка скаржилась, що з переляку ледь дійничку з молоком не перевернула. Це трапилось десь о пів на дев’яту.

Через годину приїхала поліція. Опитала свідків. На тому й завершилось. Думаю, це дитячі пустощі. Але треба знайти винуватців і добряче висварити, "провести профілактику" і з ними, і з батьками, інакше хлопчакам може заманутися далі продовжити свої небезпечні "досліди". Діти мають знати межі дозволеного, а батьки – не залишати бешкетників без нагляду,− розповіла одна з очевидців.

Голова Єрківської ОТГ Леонід Польовий про подію чув, але подробиць не знає.

− Зранку мені доповів про цей інцидент депутат від Залізнячки Микола Шевченко. Ані поліція, ані люди до мене не звертались. Деталей не знаю, бо упродовж дня був дуже зайнятий. Попросив Миколу Васильовича тримати ситуацію на контролі.

Микола Шевченко каже, що проведе з дітьми бесіду:

− Як тільки побачу тамтешніх дітлахів, розповім їм, до чого можуть призвести подібні пустощі. Колись тут загинув один через необережне поводження зі знайденим снарядом. На шматки розірвало, і не лише його, а й сусідського бичка. Не володію інформацією, що ті діти палили. Можливо зібрали багато петард. Хто знає. Це тільки припущення. У будь-якому разі це небезпечно, могли наробити горя і собі, й людям,

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: ''Вивчіть правила пожежні, будьте завжди обережні! ''