^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
29.03.2018 12:30
258 переглядів
0 коментарів
Самотнім пристарілим нагалали про пожежну безпеку

15 березня тальнівські рятувальники, інспектори Алла Коренко та Олег Жовноватий провели профілактичні бесіди з громадянами, які перебувають в Тальнівському територіальному центрі соціального обслуговування населення.

Основною метою заходу стало попередження пенсіонерів про правила безпеки з користування електроприладами, обігрівачами та поводження в лісі (так як заклад знаходиться в лісопарку), та роз’яснення, як себе вести в тій чи іншій надзвичайній ситуації.

Візит до будинку пристарілих був запланований вже давно і проходить щорічно, так як за статистикою найбільше потерпають від пожеж пенсіонери.

– А у нас був випадок, коли в одній із кімнат користувалися без дозволу кип’ятильником, і коли пішла пара догори, спрацювала сигналізація, а ми злякалися, що то пожежа – розповідає дідусь.

– Це дуже небезпечно, і нехай вам то буде уроком, проте справжня пожежа може виникнути раптово. Основне – не розгубитися і не покинути своїх ближніх напризволяще. Якщо маєте змогу допомогти – не зволікайте, допомагайте. Немало випадків загоряння було саме через куріння, тому будьте обережними, а ще краще взагалі не куріть, – застерігає Олег Жовноватий.

Основним фактом, яким рятувальники підтвердили свої застереження, стало те, що з початку 2018 року на території району виникло 4 пожежі, в яких загинули 2 особи.

Щоб дідусі з бабусями остаточно засвоїли корисний матеріал інспектори Держслужби з надзвичайних ситуацій роздали присутнім листівки з правилами безпеки та розмістили їх на інформаційних дошках закладу.

Ірина РОТАЄНКО

Читайте також: У Лісовому згоріли двоє чоловіків