^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
27.03.2018 22:33
433 переглядів
0 коментарів
Влада району добровольців навіть не привітала

– Скажіть, хлопці, які у 2014-2015 роках добровільно пішли в армію, знаючи, що там ні одягу, ні сучасної військової техніки нема, – добровольці чи ні? – запитує один із перших захисників державної цілісності України Віталій Прихода. – Ми не ховалися по кущах, не думали про пільги, а просто йшли захищати Батьківщину.

Бійця обурює, чому ні голова районної ради Валентина Любомська, ні голова райдержадміністрації Василь Клименко, ніхто інший не привітали їх хоча б листівкою.

– Бачу по телевізору: Президент нагороджує добровольців, Аваков теж. Телефоную хлопцям, з якими служив, кажуть, їх районна влада відзначила, а у нас навіть по телефону добре слово не сказали, – продовжує Віталій Юрійович. – Не хочу, щоб сприйняли це як особисту образу, та мені реально боляче за таке ставлення до тих, хто першим, не вагаючись, пішов захищати Україну.

Від себе додамо, що вітаючи учасників художньої самодіяльності села Вишнопіль, які приїхали в Тальне на звітний концерт, голова районної ради Валентина Любомська зауважила: «Хвате(!) гратися у війну». Йде четвертий рік війни, а перша особа району так і не зрозуміла, що це не ігри, а захист суверенітету і цілісності держави. Боляче, сумно і соромно за таких керівників і їхнє ставлення до патріотів.

Зазначимо, День українського добровольця започаткований минулого року. Його відзначають 14 березня. В цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону.

Олександр ГРИГОРУК

Читайте також: Серцем доторкнулися до подвигу майданівців