^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
23.03.2018 16:18
470 переглядів
0 коментарів
Катеринопільська селищна і районна ради не можуть поділили 195 тисяч гривень

− Якось до нас звернулись люди з багатоповерхівок вулиці Вільного козацтва, − каже селищний голова Іван Гегедош, − щоб ми віднайшли кошти на спорудження поблизу них дитячого майданчика. Ми попросили допомогти вирішити це питання депутата Верховної Ради Сергія Рудика. Депутат посприяв і через постанову Кабміну195 тисяч надійшло до районного бюджету. Однак райрада нам ці кошти не передає, а віддає на відділ освіти, щоб побудувати майданчик у 2-ій школі. Вважаю, що це неправильно, оскільки ці гроші цільові. У зверненні до Рудика ми чітко прописували, на якій саме вулиці буде збудовано дитмайданчик. Тому я збираюсь знову звертатись до депутата, щоб допоміг нам розв’язати цю проблему. Відповідний пакет документів зараз готую. На мою думку, 2-га школа, як опорний навчальний заклад, має достатньо фінансування, щоб втілити свої проекти іншим шляхом.

У опонентів своя аргументація: неподалік від вулиці Вільного козацтва, у центрі селища, навпроти адміністрації, є майданчик , а на лівому березі Гнилого Тікича − немає.

− А більше 200 дітям з протилежної частини селища зручно ходити до центру на майданчик??? − зауважує Лідія Мандрика.

− Найбільш зручно добиратись з Кута, − іронізує Віталій Нагорний.

Іван Гегедош визнає, що потреба дитмайданчиків у селищі стоїть гостро і що її необхідно планово й поступово вирішувати. Однак в даному випадку, вважає Іван Тіберійович, гроші надійшли цільові, і повинні бути використані згідно з прописаними домовленостями.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Крига скресла. У Катеринополі хочуть громаду