^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
11.03.2018 20:57
650 переглядів
0 коментарів
У Лісовому згоріли двоє чоловіків

1 березня о пів на третю дня працівників пожежно-рятувальної частини повідомили, що в Лісовому горить житловий будинок, всередині якого є люди.

Одна хвилина на збір - і рятувальники помчали до села. Щоправда, пожежу люди встигли погасити самі, а от заглянути до будинку не наважувалися.

Зайшовши всередину, рятувальники побачили мертвого чоловіка, який задихнувся від диму та те, що залишилося від іншого, який згорів, можна сказати, до тла.

Загиблими виявилися мешканці Лісового, яким було всього 56 та 59 років. За словами односельців, ті любили випити, то ж, припускають, що на момент пожежі чоловіки були в алкогольному сп’янінні.

На думку фахівців, причиною загоряння стало замикання електропроводки. Кажуть, ймовірно, один з електроприладів був увімкненим. Коли через складні погодні умови не стало світла, потерпілі не вимкнули його. Потім, як електропостачання відновилося, прилад призвів до фатальних наслідків.

Рятувальники запевняють, що одному із погорілих декілька місяців тому проводили інструктаж із правил безпеки. Тоді чоловік пообіцяв їх дотримуватися. От тільки обіцянки не дотримався…

Ірина РОТАЄНКО

Читайте також: Рятувальники завітали до тальнівців, щоб нагадати про безпеку