^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
04.03.2018 23:33
687 переглядів
0 коментарів
Тальнівські рятувальники отримали нагороди за підсумками 2017 року

15 лютого в Тальнівському районному секторі УДНС була проведена нарада із підбиттям підсумків діяльності підрозділу за 2017 рік. У її роботі взяли участь заступник начальника Управління полковник служби цивільного захисту В’ячеслав Перевізник, заступник міського голови Віталій Марченко, завідувач сектору з питань функціонування житлово-комунального та внутрішнього господарства міської ради Анатолій Комар, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка та керівник апарату районної ради Віталій Карпук.

Полковник Перевізник подякував працівникам рятувальної частини за сумлінне виконання обов’язків та нагородив грамотою Управління ДСНС у Черкаській області Наталію Бурковецьку. Алла Коренко та Олександр Рябошапка отримали подяками. Крім того, особовий склад був відзначений двома кубками і дипломами за зайняті І місце у восьмому чемпіонаті ДСНС України у Черкаській області та І місце у спортивно-масовій роботі серед пожежно-рятувальних підрозділів.

В’ячеслав Миколайович розповів про деякі нововведення – заміна форми, знаків розрізнення і навіть військового вітання.

Керівники міста та району подякували рятувальникам за старанне виконання своїх обов’язків. Вони нагородили грамотою Богдана Байдюка, а Руслана Задорожнього – подякою. Посадовці вручили п’ять сучасних дихальних апаратів «Propak F» британського виробництва та мобільний компресор для заправки їх «Mariner W 31». Усе придбано відповідно до районної програми забезпечення техногенної та пожежної безпеки за кошти районного бюджету, бюджетів міської ОТГ та сільських рад.

Після промов, подяк та побажань відбулася робоча зустріч, в якій взяли участь полковник В’ячеслав Перевізник, начальник районного сектору підполковник Олег Слизький, керівництво району та об’єднаної територіальної громади, на якій було розглянуто питання подальшої співпраці та сприяння у роботі пожежно-рятувального підрозділу, а також розбудови системи цивільного захисту в міській ОТГ.

Ірина РОТАЄНКО

Читайте також: У Тальному протестували проти реформи екстреної медичної допомоги