^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
28.02.2018 12:55
2956 переглядів
0 коментарів
На 49-му році життя Володимир Ігнатов помер від переохолодження

− Сумно це. Загублене життя. Володя воював у Афгані. Двічі контужений. Очевидно спрацював афганський синдром. Не знайшов він себе у цьому житті. Бомжував, пив багато. Близько двох років не топив у хаті. Ніби й плиту пропив. Коли замерз, невідомо. Може днів 20 пролежав. Кажуть, лице крисами поїдене. Труну навіть на прощання не відкривали, щоб людей не лякати, − розповідають єрківчани.

Селищний голова Леонід Польовий спростовує цю версію:

− Та ні, ніякі криси його не гризли. То все вигадки! Лице трохи позападало, от і все. Висновок експертизи: помер від переохолодження. Скільки лежав, ніхто не знає.

Більше розповів про покійного колишній афганець Володимир Кіяніченко:

− Як Володя прийшов із армії, працював на плодоконсервному у столярному цеху. Жив з матір’ю. Займався бджільництвом. А коли завод закрили, залишився без роботи. Мати померла. З дружиною теж не склалося. Своїх пільг як учасника бойових дій не визнавав. Трохи охоронцем десь працював. Потім ходив по заробітках. Не крав. Не обманював. Хіба, як зап’є, то не зробить, що обіцяв. У 2013 році зламав ключицю. Ми допомагали йому зібрати документи, щоб оформити групу, але останній раз у госпіталь для підтвердження діагнозу він так і не поїхав. То картоплю комусь пообіцяв викопати, то сіна накосити. Усе не було коли. Чужі справи він ставив вище особистих. Досі б мав пенсію. За контузії в Афгані пенсії теж не отримував, бо за окремими довідками треба було їхати аж у Росію. Мобільний йому придбали, але він ним не хотів користуватись, казав, що нічого в ньому не розуміє, то й викинув.

Нагадаємо, 15 лютого Україна відзначала 29 річницю виводу радянських військ з Афганістану. В кожному населеному пункті проводили заходи. Володимира Ігнатова на зібранні в Єрках, як свідчать побратими, не було…

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Мати атовця впевнена, що в жорстокому побитті сина звинувачують не того