^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
27.02.2018 9:07
822 переглядів
0 коментарів
Ще один грабіж на Катеринопільщині

Услід за вбивством у Гуляйполі 20 лютого стався розбійний напад на пенсіонера у селі Кайтанівка. Злочинці проникли в оселю, травмували чоловіка. На щастя, не смертельно.

− Чоловік 40-го року народження. Живе на околиці, − каже сільський голова Тетяна Шевченко. − Поруч сусідів нема. Ліг перепочити десь о 7-ій вечора. Хату не замкнув. Зловмисників толком описати не може, бо вони напали на нього, як він куняв. Вдарили по голові. В результаті удару в пенсіонера виникла велика гематома на обличчі, око запливло. Про напад не повідомляв. Розповіли односельці, які наступного дня побачили його стан, коли йшов здавати молоко. Зателефонували в сільраду. Тоді ми повідомили в поліцію. Скільки і що в нього вкрали, не знаю. Чоловік живе одиноко. Господарює. Тримає корову.

Нагадаємо, що 19 лютого за подібних обставин убили 77-річного пенсіонера в селі Гуляйполе. Його 80-річну дружину грабіжники травмували. На початку лютого було скоєно розбійний напад на оселю вікнинського фермера Анатолія Гончара. Катеринопільчани налякані розгулом злочинності в районі. Поліція веде пошук злочинців. Ситуацію не коментує.

Анатолій ГЕРСИМЕНКО

Читайте також: 77-річного Івана Сущенка вбили у власному домі

Розбійний напад на Катеринопільщині