^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
25.02.2018 23:54
2133 переглядів
0 коментарів
Викрадений ''Джон Дір'' знайшли

На початку грудня 2017 у фермера Олега Бабченка з Сухої Калигірки озброєні злочинці викрали трактор. Сторожа, який охороняв техніку, заперли в приміщенні. Потерпілий підприємець оголосив винагороду у 50 тисяч гривень за інформацію про місцезнаходження "Джон Діра". Увесь цей час тривав активний пошук.

Тижнів три тому ми запитували у керівника Катеринопільської поліції Валентина Гірника, як іде слідство у цій справі.

− На жаль, нічого обнадійливого поки сказати не можу, − скаржився Валентин Васильович. − Сліди ведуть у Кіровоградську область. Ми там усе об’їздили, обшукали навіть невеличкі хутори. Трактора ніде нема, Олег знає: що можемо, все робимо.

І ось трактор знайдено. Кому дісталась грошова винагорода, невідомо. Валентин Гірник коментарів не дає, переадресовує до Бабченка.

Бабченко теж не красномовний. На запитання нашого кореспондента, чи щасливий він, що "Джон Дір" знайшли, відповів:

− Я радію, коли дитина народжується, коли всі здорові, а це так: однією проблемою стало менше.

Кому віддав винагороду, не коментує. Зважаючи на серію пограбувань, що останнім часом прокотилась Катеринопільщиною, це виглядає логічно. Зізнався, що знайшли трактор аж на Миколаївщині. Чутки, що його розібрали на запчастини, не підтвердилися.

− У якому стані вкрали, у такому й знайшли. Нормальний стан. Хіба що магнітолу вийняли. Але то дрібниці! − каже Олег Миколайович.

Тим часом у районі подейкують, що окрім поліції Бабченко залучив до пошуків також детективне агентство. І буцімто саме детективи вийшли на слід злочинців.

− Коли щось робити, то результат буде, − наголошує фермер.

Нагадаємо, що в червні 2017 року до місцевої світської хроніки потрапила старша донька Олега Бабченка – Єва, яка зачарувала катеринопільчан своєю випускною сукнею. Плаття дівчина придбала у столичному салоні "My dress".

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: 50 тисяч гривень за інформацію про викрадений трактор