^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
22.02.2018 12:29
564 переглядів
0 коментарів
Катеринопіль переходить на нові правила руху по колу

Неодноразово до нас зверталися громадяни з питанням, за якими правилами здійснювати в Катеринополі рух по колу: старими чи новими, оскільки знаки висять старі, а місцеві автомобілісти їздять, хто як. Це періодично створює незручності та загрозу ДТП на перехрестях. Врешті селищна рада вирішила покласти цьому край.

Виконком Катеринопільської селищної ради рішенням від 10 січня 2018 року доручив місцевому селищному житлово-комунальному підприємству на перехрестях вулиць Соборної і Вільного Козацтва (біля пам’ятника Слави), а також В’ячеслава Чорновола та Сергія Єфремова (Студінка) демонтувати старі дорожні знаки "Круговий рух" та встановити нові "Перехрещення з рухом по колу".

На перехресті доріг по вулицях Соборній та Вільного козацтва вирішено встановити три дорожні знаки "Перехрещення з рухом по колу", а саме один такий дорожній знак на під’їзді до перехрестя по вулиці Соборній, та по одному такому дорожньому знаку по вулиці Вільного козацтва (один біля мосту і один поблизу магазину "Стандарт").

Виконком також зобов’язує комунгосп встановити по вулиці В'ячеслава Чорновола 2 дорожні знаки "Головна дорога" (один – в біля ринку, інший – на під'їзді до перехрестя з вулицею Сергія Єфремова).

По вулиці Сергія Єфремова перед перехрестям з вулицею В'ячеслава Чорновола встановлять дорожній знак "Дати дорогу".

Провулок Шкільний на перехресті з вулицею Ватутіна буде облаштовано двома пристроями примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки "Лежачий поліцейський" зі встановленням відповідних дорожніх знаків "Пагорб".

Нагадаємо, що у квітні 2017 року Верховна Рада внесла зміни у правила перетину перехресть, де організовано круговий рух. Якщо раніше, рух на таких перехрестях визначався по-різному – світлофором, знаками пріоритету, правилом рівнозначних доріг (перешкода праворуч), то тепер перевагу мають ті транспортні засоби, що вже рухаються по колу. Такі ж правила діють у Європі. Згідно зі статистикою, вони зменшують аварійність на перехрестях із круговим рухом приблизно на 80 %.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Пальчиківське диво

У Катеринополі незабаром з’явиться 9 нових дорожніх знаків