^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
19.02.2018 21:23
464 переглядів
0 коментарів
У Звенигородці визначатимуть жінку року

В рамках проведення започаткованого районною радою щорічного конкурсу «Жінка року» розпочато прийом пропозицій щодо кандидатур для визначення жінок-переможниць в номінаціях:

1. «Жінка – берегиня роду» - серед багатодітних матерів району за високі почуття материнства, відповідальність, гідне виховання дітей.

2.«Відданість громаді» - серед працівників органів місцевого самоврядування за сумлінне, професійне виконання обов'язків.

3. «Земний янгол» - серед лікарів за високий професіоналізм, сумлінну працю, відданість обраній професії.

4. «Сестра милосердя » - серед медичних сестер.

5. « Кращий дошкільник» - серед працівників дошкілля, за творчу працю, професійне виконання обов’язків.

6. «Кращий педагог» - серед працівників у сфері освіти, які досягають високих показників у навчанні та вихованні підростаючого покоління, виявляють новаторство у розвитку галузі, забезпечують єдність дій закладів освіти, сім’ї та громадськості.

7. Кращий працівник культури - за талановитість, творчу наснагу, вагомий внесок у розвиток національної культури та духовності.

8. «Бізнес-леді» - серед приватних підприємців району за розвиток середнього та малого бізнесу та власників ресторанів та кафе-барів за розроблену концепцію, вишуканий асортимент меню, високу культуру обслуговування.

9. «Дбайливе серце» - серед працівників сфер соціального захисту населення, за сумлінну працю по соціальному захисту пільгових категорій громадян:

10. «Дух творчого пошуку» - серед майстринь ужитково-прикладного мистецтва за високі досягнення, збереження культури українського народу, вміння зацікавлювати підростаюче покоління творити власними руками.

11. Кращий працівник сільського господарства - за високі досягнення у розвитку сільськогосподарського виробництва, підвищення його ефективності:

12. «Жінка – громадський діяч» - за особистий внесок у розвиток жіночого громадського руху; за волонтерську діяльність.

Учасницями конкурсу можуть бути жінки віком від 28 років, які своєю активною діяльністю сприяють розвитку у районі державовтворення, економіки, освіти, культури тощо. Є неформальними лідерами в різних галузях життя суспільства, впливають на громадське життя району.

До змісту характеристики крім коротких об’єктивних даних висуваються такі вимоги:

- чітке обгрунтування переваг претендентки у даній номінації перед іншими жінками міста, району у професійній підготовці, ділових якостях, громадській діяльності;

- соціальна значущість та суспільні результати професійної і громадської діяльності претендентки.

Для участі у конкурсі необхідно подати подання та характеристику на учасників до 23 лютого 2018 року у Звенигородську районну раду, проспект Шевченка 68, кабінет №7, тел: 2-23-33.

Читайте також: ''Перша ластівка'' злетіла з рук юних звенигородчан