^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
19.02.2018 12:40
11959 переглядів
0 коментарів
Жахлива ДТП у Катеринополі

У п'ятницю 16 лютого Катеринопіль втратив красуню й розумницю з великим серцем, 28-річну Анастасію Кузьменко. Дівчина загинула в ДТП, повертаючись увечері з роботи.

У неділю близько 12-ої люди згуртувалися поблизу магазину "Абсолют", у якому вона працювала, очікуючи похоронну процесію.

− Я знала цю дівчину, − розповідає пенсіонерка Наталія Кочугур. − Вона працювала в цьому магазині разом із моєю донькою. Спершу робила на касі, потім товарознавцем. Що я можу про неї розповісти? Тільки хороше. Прекрасна людина. Завжди до людей зверталась з усмішкою. Місцева. Батьки померли. З рідні залишились сестри. Жила з чоловіком у громадянському шлюбі. Він теж тут працював.

− Анастасія у нас останнім часом виконувала обов’язки директора. Людина-душа. Ні разу слова поганого від неї ніхто не чув. До дівчат зверталася: "Дівчатульки мої!" − каже продавець Наталія Снігур.

− Вона тут разом зі своїм нареченим працювала. Така гарна пара була! Зазвичай разом і додому йшли. От тільки робота в неї о 6-тій закінчується, а в нього о 7-ій. Вона на нього часто чекала. А цього разу пішла раніш. Невдовзі після неї пішла наша прибиральниця, а потім і наречений Насті − Олег Поліщук. Всі вони йшли в одному напрямку. Першою її виявила прибиральниця, побачивши на дорозі шапку. Гукнула Олега. Це було жахіття. Вони ж і викликали швидку та поліцію, − розповідають старший продавець Ярослав Шевченко та касир Анна Халбутаєва.

Коли похоронна процесія підійшла до "Абсолюта", усі вийшли попрощатися з Анастасією. Присутні, навіть сторонні, не могли стримати сліз.

Про винуватця ДТП люди розповідають неохоче. Кажуть, що він немісцевий. З Богуслава. Приїхав до тестя на 50-річчя. З місця аварії буцімто втік. Авто поліція шукала, керуючись селищним відеоспостереженням. Зізнався у скоєному не відразу. За віком одноліток Насті. На запитання, що стало причиною аварії, катеринопільчани відповідають:

− Туман, погана видимість, швидкість і алкоголь. Горілка ще нікого до добра не довела!

На цвинтарі слово взяла директор другої школи Лідія Мандрика:

− Сьогодні з гіркотою і болем у серці віддаємо шану нашій вихованці Анастасії Кузьменко. У 2007 році вона закінчила 11 класів і вступила до Черкаського комерційного коледжу, після закінчення якого працювала у мережі "Сільпо". Жила в Черкасах. Коли захворіла мама, вона залишила місто й повернулась віддати обов’язок рідним. Якийсь час працювала у шкільній їдальні. Потім перейшла працювати в "Абсолют". Добродушна, лагідна, скромна, працьовита дитина. Вона не схибила жодного разу, хоч рано залишилась сама. Настюша, хай буде тобі спокій там на небесах, Царство Небесне і земля пухом. Пам’ятаймо її такою, якою вона була!

Анастасію поховали у весільному віночку. Оскільки офіційно вона не була одруженою, роздали весільні шишки.

Йдучи з похорону, люди згадували її з великою теплотою.

− Вона так любила свого Олега, так любила… І він її теж любив. Пропонував одружитися, але вона його вмовила відсвяткувати весілля влітку, − переповідали жінки одна одній.

Тим часом, начальник Катеринопільського відділення поліції Валентин Гірник подію не коментує, посилаючись на велику зайнятість.

− Справу розкрито. Мені треба працювати, а не коментувати. Зверніться в прес-центр. Та й весь Катеринопіль уже про все знає.

Прес-центру слідчий інформацію не надав, сказав, що "таємниця слідства".

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Анастасії.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Валентина Попович покладає надії на справедливий суд