Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
19.02.2018 11:35
387 переглядів
0 коментарів
Перша школа краща з баскетболу

У лютому відбулась Першість Катеринопільського району з баскетболу поміж шкільних команд. Змагання проходили в останній день робочого тижня. Наразі визначено переможців.

"2 лютого змагалися дівчачі команди, і, не дивлячись на те, що ігри проходили в напруженій боротьбі, дівчата школи №1 третій рік поспіль довели, що вони найсильніші в районі. На 2 місці були дівчата з школи Мокрокалигірської громади, а третє місце зайняли дівчата з Розсохуватки.

9 лютого змагальну естафету районних змагань перейняли хлопці. І тут також свою домінацію (перевагу − ред.) четвертий рік поспіль, показали хлопці школи №1. На 2 місці були вихованці Катеринопільського ліцею і 3 місце вибороли хлопці з школи Мокрокалигірської громади", − повідомив учитель фізичного виховання з школи переможниці Анатолій Лушенко.

Батьки вважають, що спортивні успіхи дітей − це перемога насамперед самого тренера:

− Так тримати. Анатолій Миколайович − чудовий тренер і талановитий педагог, − пишуть у соцмережах.