^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
14.02.2018 20:33
366 переглядів
0 коментарів
''Перша ластівка'' злетіла з рук юних звенигородчан

Ім’я Галини Ткаченко – уродженки села Глибочок, що на Тальнівщині, добре відоме шанувальникам поетичного слова Звенигородщини. Працюючи після закінчення Уманського державного педагогічного інституту методистом Звенигородського центру дитячої та юнацької творчості, Галина Василівна водночас бере активну участь в діяльності літературно-мистецького об’єднання «Звенигора». Її вірші досить часто друкуються на сторінках газет, а минулого року в одному з видавництв побачила світ й поетична збірка «У прихистку душі».

Будучи керівником зразкової поетичної студії «Ластівка» для дітей та юнацтва, Галина Ткаченко переймається й творчістю юних дарувань. І ось результат – добірка віршів наймолодших звенигородців, котра, за фінансового сприяння Звенигородської міської ради, побачила світ під символічною назвою «Перша ластівка». В ній юні автори діляться незабутніми враженнями про дитинство, юність, висвітлюють свої погляди, переконання, стремління, сумніви і надії.

Безумовно, така поезія, що висловлює найсвятіше і найсокровенніше, нікого не залишить байдужим. Отож, нових злетів та творчого натхнення вам, Галино Василівно та вашим «ластів’ятам».

Михайло НЕЧАЙ

Читайте також: Кохання й війна очима звенигородської поетеси Анастасії Яніної