^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
13.02.2018 22:43
847 переглядів
0 коментарів
За дорогами тальнівської громади слідкуватиме ''Комунальник''

Тальнівський міський голова зустрівся з представниками ПрАТ «Комунальник» щоб обговорити умови подальшої співпраці стосовно виконання робіт із благоустрою міста. На діловій зустрічі також були присутні депутати, члени виконкому та відповідальні працівники міської ради: юристи, співробітники сектору ЖКГ.

Міський голова Олексій Юрченко звернув увагу представників «Комунальника» на те, що міська рада очікує від підприємства чіткого дотримання виконання поставлених завдань, в які входить не лише посипання та прогортання вулиць міста, а й виконання робіт з організації вуличного освітлення, обрізка дерев всієї об’єднаної територіальної громади.

Олексій Віталійович зауважив, що згідно з чинним законодавством, через декілька місяців всі дороги між селами Тальнівської ОТГ будуть передані на баланс громади, тому керівництво підприємства має врахувати в своїй роботі також їх обслуговування.

– Важливою є ваша готовність виконувати весь перелік робіт із благоустрою громади, зазначених в договорі, – наголосив Олексій Юрченко.

Директор ПрАТ «Комунальник» Людмила Росол запевнила присутніх, що підприємство готове співпрацювати з міською радою та виконувати всі роботи обумовлені в договорі.

Отож з’явилася надія на співпрацю і добросовісне виконання робіт.

Олександр ГРИГОРУК

Читайте також: Ще не слизько, а ''Комунальник'' уже послизнувся