^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
13.02.2018 16:13
361 переглядів
0 коментарів
Вишиваю хустину, на радість, на щастя, на сонячну днину…

У Тальнівському музеї історії відкрилася виставка «Українська хустка», на якій представлено понад сотню давніх хустин з Тального, Веселого Кута, Гордашівки та Вишнополя. Усі вони відрізняється не лише кольорами, кроєм чи пошиттям, а й за призначенням. На кожну подію, окрема хустка. Найдавнішій 150 років.

– Сьогодні ми запросили керівника музею «Дивень», який діє при міській школі №2, Наталю Михайлову, щоб продемонструвала на наших моделях – Оксані Івченко та Олені Кучеренко, різні способи закутування хусток, – каже директор музею Світлана Проценко.

Поки Наталія Миколаївна показувала майстер-клас, науковий співробітник музею Наталія Івченко коментувала кожну дію.

Відвідувачі дізналися, що наші предки славили хустку у думах, піснях, поезії. А самодіяльний композитор і виконавиця Людмила Столярська навіть виконала пісню «Мамина хустина».

Поки старші роздивлялися виставку, малюки пограли у гру «Галя по садочку ходила».

– Хочемо подякувати усім, хто допомагав із виставкою. А найперше людям, які подарували музею хустки і фотографії, це Ольга Заволока, Ольга Кравченко, Лариса Давиденко, Лариса Хондока, Тетяна Котубей, Олена Саламаха, Надія Івченко, Валентина Соколенко, Людмила Куйбіда Олена Ярунець, Тетяна Петрова, Вікторія Фещенко, Олександра Суткова, Людмила Довжук, Інна Сатанівська, Валентин Голублевський, – каже директор музею Світлана Проценко. – А також дякуємо працівникам дитячої бібліотеки, адміністративній групі міського центру культури і дозвілля, депутату міської ради, директору школи №2 Тарасу Солошенку, який відпустив Наталію Миколаївну на майстер-клас і всім вам, що прийшли на відкриття.

По завершенні діти та дорослі сфотографувалися із незвично закутаними в хустки дівчатами.

Виставка працюватиме впродовж місяця.

Ірина РОТАЄНКО

Читайте також: Собака тиждень прожив на пошті, доки не знайшовся новий господар