^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
11.02.2018 21:53
518 переглядів
0 коментарів
У Тальному протестували проти реформи екстреної медичної допомоги

Наприкінці січня у центрі Тального звучала звукова сирена спецавтомобілів. Так місцева підстанція швидкої допомоги протестувала проти реформи екстреної медичної допомоги.

Хоч швидка допомога розташована через дорогу від районної ради і райдержадміністрації, Валентина Любомська та Василь Клименко навряд чи її почули. Вони у відпустках.

Натомість депутат міської ради Віталій Шуляк через Фейсбук доповів виборцям, що «майже два місяці тому від фракції ВО "Свобода" зареєстрував проект рішення Тальнівської міської ради про звернення до "Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини" стосовно реформування екстреної медицини. Весь цей час депутатська більшість (міської ради – ред.) "вивчали" наш проект рішення. Довивчалися до того, що не подавши жодної пропозиції відправили проект на доопрацювання. Ну що ж, чекаємо ще місяць до наступної сесії, можливо більшість депутатів міської ради знайдуть час, щоб прочитати аж 2 (!) сторінки тексту.

P.S. Цікаве зауваження почув на погоджувальній раді (засідання депутатів перед сесією) – це питання не нашого рівня і, мовляв, нам не потрібно таким займатися».

Мабуть саме через таку «політичну неквапливість» обранців, а точніше упередженість та байдужість, більшість районних установ втратили повноцінне функціонування.

Зауважимо, проект рішення був завчасно оприлюднений на сайті разом із додатком.

Іван МАРЧУК

Читайте також: Реформи по-тальнівськи