^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
09.02.2018 23:52
358 переглядів
0 коментарів
Чисто там, де прибирають, чи де не смітять?

Жителька Лисянки Вікторія Верзун у Фейсбуці надала розголосу проблемі, яку всі знають багато років, але вважають, що вона «розсмокчеться» сама собою:

«Чи можна побороти нахабство підприємців у нас в Лисянці? Хочу сказати за базарний день (субота). Мені одній набридло дивитись на те свинство, що вони залишають після себе. Чому не можна скласти все сміття в якийсь непотрібний ящик, щоб воно не валялось і не розліталось по всій Лисянці! Це жахливе нахабство, в Катеринополі такого я не бачила і в Звенигородці теж. А у нас, виходить, можна? Як з цим боротись, чому наш мер закриває і на це очі? Чи цей випадок мене тільки бісить?»

Судячи із значків під повідомленням, її підтримує чимало земляків, але публічно висловити свою думку наважуються лише декілька жінок.

Зокрема, Олена Деревецька зазначає, що жителі вулиці О. Коваля, на якій ставлять машини і ідуть на базар, кожної суботи самостійно прибирають у себе під дворами. А після минулого базару підприємці «залишили 2 мішки сміття як на звалищі».

Втім, проблема не лише у неєвропейській поведінці підприємців, а й у тому, що в Лисянці навіть урну важко знайти. Тому адміністратор групи «ЛисянинЛисянщина» і хоче почути відповідь від керівництва КП «Благоустрій», коли наведуть порядок на базарі і в селищі?

Світлана ПОЛІЩУК

Читайте також: Лисянські рятувальники отримали англійське спорядження