^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
09.02.2018 23:44
463 переглядів
0 коментарів
Творчі звіти на Тальнівщині розпочалися із концерту білашківської самодіяльності

У Тальнівському районному будинку культури відбувся звітний концерт аматорських самодіяльних колективів та окремих виконавців села Білашки.

На початку заходу сільська голова Любов Чмига розповіла про велич і красу села. Як і годиться, згадали козака Білаша, історію села, його колишні і теперішні здобутки.

Далі було слово за аматорами сцени. У творчому звіті була представлена народна творчість: виступи солістів-вокалістів, ансамблів, дитяча танцювально-хореографічна композиція, художнє читання. Творчі колективи і солісти дарували глядачам душевні, ліричні, патріотичні, народні пісні. Зі сцени яскраво звучали відомі шлягери з репертуару Ірини Федишин, Павла Дворського, Наталії Май, гурту «Океан Ельзи», які виконали Людмила Кугай, Вікторія Гудзенко, Світлана Собченко, Ярослава Цимбал, Олена Левицька.

Багато прекрасних пісень славили Україну, любов до рідної землі, до національних традицій, героїчної історії, викликаючи оплески і схвальні вигуки та піднімаючи настрій. Аматори сцени своїми виступами дарували святковий настрій усім учасникам дійства.

Хороший рівень виконавської майстерності та сценічної культури продемонструвало тріо акапельного співу у складі Марії Нинич, Валентини Шестакової, Катерини Галан.

Багатьом глядачам припав до серця вірш у виконанні Наталії Побережник.

Величезний шквал овацій зібрали неперевершені виступи чемпіонки України з фітнесу Яни Луценко (танець «Ураган») та зворушливо-лірична хореографічна постановка-контент у виконанні Оксани Зінченко та Богдана Олійника.

Творчий звіт черговий раз показав, що українська культура неповторна, багата та різнобарвна. Тож бажаємо кожному сільському клубному закладу творчого натхнення та вдячних глядачів.

Зауважимо, творчі звіти сільських клубних установ Тальнівського району триватимуть до 1 квітня. Стежте за оголошеннями та афішами біля районного будинку культури.

Олег ШАТАЙЛО

Читайте також: Гордашівські артисти отримали почесне звання і подарунок від мера