^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
08.02.2018 22:12
552 переглядів
0 коментарів
У Тальному гральний бізнес працює під виглядом лотереї

З ініціативи Тальнівського міського голови Олексія Юрченка міська рада зробила рішучий крок до припинення діяльність двох гральних закладів. Обидва працювали під виглядом державної лотереї, не маючи жодних дозвільних документів.

Зважаючи на численні звернення громадян, 31 січня 2018 року спеціально створеною комісією міської ради, до якої ввійшли юристи та представники громадських організацій – Районна спілка ветеранів та учасників АТО й «Майдан», здійснено рейд-перевірку двох закладів під гучною назвою «Національна лотерея».

Ці заклади віднедавна працюють у центрі міста. Один у приміщенні РайСТ, під магазином «АТБ», інший – біля літнього кінотеатру, за 200 метрів від відділення поліції.

Комісією встановлено, що у закладах під виглядом лотереї діє заборонений ще з 2009 року гральний бізнес.

Адміністратори даних закладів переконували комісію, що це просто «безневинна лотерея», яка діє на законних підставах. Хоча строк дії наданої ліцензії закінчився ще 23 лютого 2014 року. Не знайшлося у них і дозволу виконкому міської ради.

За результатами перевірки Тальнівський міський голова Олексій Юрченко направив у поліцію офіційний лист з вимогою «терміново вжити передбачені чинним законодавством заходи щодо припинення об’єктів незаконного грального бізнесу під виглядом випуску та проведення лотерей, а також притягнення до кримінальної відповідальності винних осіб».

Як стало відомо за даним фактом за ознаками злочину, передбаченого ст. 203-2 Кримінального кодексу України. Ведеться слідство.

Степан ВІЗІРЕНКО

Читайте також: Реформи по-тальнівськи