^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
08.02.2018 22:06
765 переглядів
0 коментарів
Мальовнича Лисича Балка шукає фельдшера

− Щось у нас останнім часом із фельдшерами не заладилось, приїдуть попрацюють трохи, та й тікають. Звісно, молодь хоче у місто, де життя вирує. Але ми віримо, що знайдеться така людина, яка полюбить наше село. Та й умови в нас непогані. ФАП сучасний, після ремонту, там є також дві кімнати для проживання, газова система, електрокаміни, пічне опалення – обирай, що більше до душі. При бажанні можна й кімнату в когось винайняти.

− Не знаю, що нашу молодь не влаштовує, − каже сільський голова Едуард Дашівець. Жити є де, зарплата хоч і не висока, але стабільна. Та й навантаження зазвичай не велике. Нам потрібна людина, яка б хотіла тут жити і працювати. Зі свого боку, ми б її підтримали, при потребі допомогли. Згодні прийняти також фельдшера з родиною. У перспективі можемо придбати хату. Зараз до нас раз на тиждень приїжджає дільничний терапевт із Петраківки разом із помічницею. Роблять огляд хворих, щеплення, кардіограму, міряють цукор, видають довідки тощо. Маємо два глюкометри: один придбали, а інший нам подарували. Будемо домовлятись, щоб медики приїжджали хоча б двічі на тиждень. Головне, щоб було де виписати та купити ліки. Наша сільська сестра милосердя заздалегідь збирає інформацію, кого слід обстежити, кому які ліки замовити. Поки так. Але надії на власного фельдшера не втрачаємо.

Лисича Балка надзвичайно мальовниче село із трьома ставками, шовковистими левадами та густим лісом. Розташоване за 23 кілометри від райцентру Катеринопіль. У Лисичій проживає 501 житель, 80 із яких перебувають на заробітках.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Мати атовця впевнена, що в жорстокому побитті сина звинувачують не того