^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
07.02.2018 23:08
430 переглядів
0 коментарів
У ''Софіївці'' запроваджують наймасштабніший за останні 30 років проект вартістю 75 мільйонів

У цьому році буде зроблено розбудову та розширення оглядових меж Національного дендрологічного парку «Софіївка», пише "Прочерк" з посиланням на повідомлення народного депутата Антона Яценка у "Фейсбук".

До законопроекту № 7000 від 15.09.2017 «Про Державний бюджет України на 2018 рік» у другому читанні Урядом враховані подані нардепом та депутатами партії «Відродження», пропозиції, а саме: на здійснення заходів з реконструкції та будівництва об`єктів на території Національного дендрологічного парку «Софіївка» виділено 75 млн грн.

Проектом передбачено створення на території нової ділянки парку Японського саду, встановлення пам’ятників, скульптур, малих архітектурних форм; буде облаштовано тротуари, майданчики та алеї, побудовано пішохідний перехід з громадською вбиральнею та багато іншого. Презентація проекту буде надана згодом.

Антон Яценко висловив подяку Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману за те, що підтримав мої пропозиції (подані мною разом з колегами-депутатами партії «Відродження»).

Проект стане наймасштабнішим за останні 30 років існування дендропарку «Софіївка».

Читайте також: Хасиди кидали сніжками і цеглою у снігоприбиральну техніку