^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
07.02.2018 8:30
274 переглядів
0 коментарів
У Звенигородці не знімають з порядку денного розвиток спорту

Останнім часом все масовішими стають спортивні заходи серед молоді на Звенигородщині. Завдяки районній раді, з ініціативи та під егідою якої започатковано нові та поновлено низку спортивних змагань, тут традиційними стають легкоатлетичні кроси, футбольні та волейбольні баталії, різного роду турніри на кубок райради.

Серед них – і спортивний турнір юних шахістів, присвячений 74-ій річниці визволення міста Звенигородки від німецько-фашиських загарбників, що відбувся наприкінці минулого тижня на базі місцевої школи-інтернату-спортивного ліцею.

Попри досить таки несприятливі погодні умови, турнір зібрав чималу аудиторію юних шахістів, котрі прибули з різних населених пунктів району. Тож і змагання проходили в напруженій боротьбі. За їх підсумками переможці та призери нагороджені кубками та медалями, а всі учасники – дипломами районної ради. Серед юнаків перемогу здобув Богдан Бабушкін зі Стецівського НВК, друге місце в учня Рижанівського НВК Владислава Бабія, третє – за Павлом Могильним зі Звенигородської спеціалізованої школи імені Тараса Шевченка. Серед дівчат на найвищій сходинці – Оксана Вінничук зі школи-інтернату-спортивного ліцею, на другому місці Антоніна Поліщук з Чижівської загальноосвітньої школи, на третьому – Вікторія Недзельська з Шевченківського НВК.

Михайло НЕЧАЙ

Читайте також: У Лисянці відновлено спортивну базу