^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
05.02.2018 14:00
295 переглядів
0 коментарів
Тальнівські рятувальники навчали жителів Мошурова правил безпеки

25 січня співробітники Тальнівського районного сектору Державної служби надзвичайних ситуацій відвідали Мошурів.

Спочатку рятувальники завітали в школу, де в рамках акції “Нам безпечно взимку” головний інспектор Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Черкаській області – Олег Жовноватий та провідний інспектор Алла Коренко провели відкритий урок для учнів 5-6 класів.

– Діти, всі ви полюбляєте ходити на ковзанки на ставку, а він у вас великий та небезпечний. В будь-яку хвилину можна провалитися під лід, і якщо вже така ситуація станеться, що будете робити?, – запитує Олег Жовноватий.

Діти швидко, конкретно і поетапно розповіли правила поводження на льоду. Дивлячись на таку обізнаність школярів, можна зробити висновок, що вчителі активно займаються роз’ясненням правил техніки безпеки.

Попри це, фахівці розповсюдили інформаційні тематичні листівки.

Далі спільно із сільським головою Наталією Пономаренко відвідали родини з маленькими дітьми, які використовують пічне опалення.

Рятувальники нагадали громадянам про основні правила пожежної безпеки під час використання електронагрівальних приладів та експлуатації пічного опалення. Вони наголосили, що експлуатація несправних електрообігрівачів, може призвести до пожежі, а відтак втрати майна, а то і навіть людського життя.

Також не можна залишати розпалені печі без догляду, або доручати нагляд за ними малолітнім дітям. Правилами пожежної безпеки заборонено сушити й складати на печах одяг.

Після об’їзду інспектори попрямували до сільського ставка, де біля вбудованого в лід фургала крутилася дітлашня. Тож рятувальники роздали листівки-пам’ятки з правилами безпечної поведінки на кризі, які діти прочитали та пообіцяли їх дотримуватися.

Ірина РОТАЄНКО

Читайте також: Зібрані під час доброчинної акції кошти підуть на книги дітям-сиротам