^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
01.02.2018 22:15
323 переглядів
0 коментарів
Учасники російсько-української війни провели суботник з прибирання міста

27 січня двадцять учасників бойових дій з Тальнівської районної спілки ветеранів та учасників АТО разом із керівником Василем Данилюком, «свободівцями», «майданівцями» та представником Цивільного корпусу «Азов» підтримали свого побратима Тальнівського міського голову Олексія Юрченка і провели суботник з прибирання центру міста.

– Хлопці самі проявили ініціативу і прибрали центр міста від снігу. За що я та, впевнений, і всі жителі міста їм дуже вдячні, – розповідає Олексій Юрченко.

– «Фронт робіт» нам визначили представники комунального сектору міської ради, – каже учасник прибирання Петро. – Тому так і вийшло, що поки голова місцевої спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтренаціоналістів) Олексій Неділько ганяв з камерою по місту, вишукуючи недоліки, спричинені негодою, атовці розчистили від снігу пам’ятник полеглим в Афганістані жителям Тальнівщини.

Заради справедливості зазначимо, що перед цим у негоду територію біля пам’ятника розчищав «афганець» Олег Сноз. Але він один віддувався за всю свою Спілку.

Учасники суботника прибрали від снігу і криги сквер біля пам’ятника Тарасу Шевченку, Пагорб Слави, територію біля пам’ятника полеглим у Афганістані землякам, а також біля всіх автобусних зупинок в центрі міста, напроти магазину «Україна» та тротуар і частину території Петропавлівського храму УПЦ Київського патріархату. На завершення всі разом розчистили сніг біля меморіалу загиблим землякам під час Революції Гідності та у війні з російськими агресорами.

Того ж дня ввечері голова спілки Василь Данилюк написав у Фейсбуці: «Дякую всім моїм побратимам, що відгукнулись і вийшли на суботник. Пишаюсь, що у мене такі бойові побратими!»

Зауважимо, в районі діє понад 40 громадських організацій. Але досі не чути було, щоб більшість з них хоч щось зробили для громади. Хоча деякі отримують чималі кошти з бюджету. Цікаво, чим вони заслужили таку підтримку районної влади?

Олександр ГРИГОРУК

Читайте також: http://viche.ck.ua/item/3772