^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
28.01.2018 21:51
613 переглядів
0 коментарів
Кому нещастя, а кому радість

Як тільки настала завія, небачено активізувалися недоброзичливці міського голови. То один спідтишка сфотографує Юрченка у тракторі на засніженій вулиці і дасть уїдливий коментар в соцмережі, то інший «новоявлений блогер» із числа далеко не бідних депутатів міської ради замість того, щоб прийди і запропонувати меру чи простим людям допомогу, як це роблять у Катеринополі, ходить у хуртовину засніженим містом і знімає роботу комунальників на дорогий телефон. Заради сумнівної слави цей «правдолюб» не гребує виставляти невдалі фотки невідомо якої давності, коментуючи їх брехнею.

Не знаємо, чи навіть приятелі схвалюють такі дії Олексія Неділька, але лідер його групи у міській раді Олександр Гижко теж у соцмережах похвалився, що їздив за технікою комунальників і спостерігав за її роботою. Що ж, як казали мудрі люди, дурне діло не хитре. А ось не в соцмережі написати, а стати й допомогти, чи хоча б підказати трактористу, можна?

Цим людям усе не так. То обурювалися, чому дороги не посипані. Посипали.

Тепер нова проблема – чому «каша» на дорогах.

Як почитаєш дописи горе-депутатів, то більшої біди в Тальному за «Екоклінер» нема. На словах обранці так переживають за долю приватного акціонерного товариства «Комунальник», яке, до речі, чомусь не взяло участі в тендері на прибирання міста від снігу, але замовчують, що не всі з них справно сплачували йому за послуги. Згідно оприлюдненого списку, навіть голова бюджетної комісії міської ради Алла Михальченко, має перед цим підприємством значний борг.

Як там у писанії сказано: у чужому оці смітинку бачите, а у своєму колоду не помічаєте.

Світлана ПОЛІЩУК

Читайте також:Триває процес укладання договорів жителів Тального із ТОВ ''Екоклінер''