^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
24.01.2018 20:06
439 переглядів
0 коментарів
Катеринопільські енергетики відновлюють пошкодження мереж разом із лісівниками

Снігопад і в цьому районі наробив лиха. Через падіння сосен поблизу с. Пальчик у лісовому масиві зруйновані 36 опор. Майже тиждень жителі трьох сіл залишаються без електрики. Учора на місце події виїхали фахівці товариства – технічний директор Володимир Заврін та директор із загальних питань Олександр Бращенко. Результатом візиту стали домовленості із місцевою владою та лісівниками про спільні дії щодо ліквідації наслідків негоди, пишуть на сторінці у "Фейсбук" ПАТ "Черкасиобленерго".

Представники апарату управління побували безпосередньо на місці падіння опор, оцінили ситуацію, провели зустріч із першим заступником голови Катеринопільської РДА Володимиром Коваленком. Найбільша проблема для енергетиків – розчистити доступ до місць розташування опор. Саме у цьому вже від сьогодні 20-ти працівникам Катеринопільського РЕМу допомагають 5 бригад та 11 одиниць техніки місцевого лісництва. Цього вдалося досягти і за сприяння заступника голови облдержадміністрації Сергія Овчаренка.

- Дороги, під’їзди, ліс – наші основні проблеми, - говорить директор Катеринопільського району електричних мереж Сергій Ченчик. – Пошкоджень було б значно менше, аби упродовж останніх трьох років належним чином проводилася розчистка трас, обслуговування ліній та підстанцій. Починаючи з весни минулого року, коли змінилося керівництво компанії, кошти на планові роботи, розчистку трас виділялися і ми, як і годиться, виконували розчистку по кілометру в день.

Витрати на відновлення опор та електропроводів складають біля 250-ти тис грн. Енергетики припускають, за умов злагодженої роботи вже завтра зможуть розпочати будівництво електроопор. По тому ще за кілька днів у селах Ямпіль, Пальчик та Луківка з’явиться світло.

Керівник зазначає, аварійні роботи його колектив виконує оперативно, працює понаднормово та самовіддано, не нарікаючи на заборгованість із заробітної плати, бо розуміє: від праці кожного енергетика сьогодні залежить добробут земляків.

Читайте також: Ми, люди, відповідальні за всіх істот на Землі, особливо за тих, що приручили