^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
23.01.2018 18:35
577 переглядів
0 коментарів
Триває процес укладання договорів жителів Тального із ТОВ ''Екоклінер''

Триває процес укладання договорів жителів Тального із ТОВ «Екоклінер». Для зручності громадян та більшої ефективності роботи з питань укладення договорів на вивезення сміття, окрім основного офісу, який, як раніше зазначали, розташований на території АТП 17137, менеджери підприємства проводять щоденний прийом громадян у приміщенні міської ради.

Укладаючи договори, жителі приватного сектору хочуть знати, в які дні і коли будуть забирати сміття. Керівництво ТОВ «Екоклінер» обіцяє до кінця місяця розробити графік збору і опублікувати його у засобах масової інформації.

Паралельно із процесом укладання договорів, відбувається заміна старих сміттєвих контейнерів для біовідходів на нові. У підприємстві обіцяють завершити цей процес до кінця тижня. Уже виготовляються контейнери із залізних сіток для збору пластика, скла, металу. Незабаром і їх встановлять. Все сміття буде поетапно вивозитися на переробний завод в Умань.

Принагідно повідомляємо, що ТОВ «Екоклінер» уклало договір з КП «Водоканал» про утилізацію рідких побутових відходів. Тож і ця надумана проблема, яка чомусь так хвилює начебто роздержавлену газету і її досі ще засновника районну раду, давно вирішена.

А всім писакам і недругам Олексія Юрченка та його команди без емоцій варто задуматися: чому вивезення сміття і прибирання міста для тальнівського «Комунальника» було збитковим, а уманчанам вигідно вивозити його за 40 кілометрів?

Олександр ГРИГОРУК

Читайте також: Кінець комунальної монополії