^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
22.01.2018 21:45
3175 переглядів
0 коментарів
Григорій Вагапов пропонує катеринопільчанам допомогу

Зважаючи на екстремальні природні умови, наш земляк Григорій Вагапов закликає катеринопільчан об’єднатися, щоб допомогти тим, у кого через сніговий колапс немає можливості потрапити до магазину чи аптеки. Пропонує і свою допомогу.

− Друзяки! − пише байкер-музикант. − Дивлячись на сніговий колапс у Катеринополі − пропоную свою допомогу людям, які не мають можливості дістатися до магазину, чи потребують іншої швидкої транспортної допомоги. У моєму розрозпорядженні повнопривідний джип. Крім того, до акції долучилися катернопольські джипери на чолі з Олександром Бадраком. Паливний партнер − Катеринопільська селищна рада на чолі з Іваном Тіберійовичем. Телефонуйте у будь-який час: 068 960 64 54. Прошу максимальний репост!

Григорій закликає також усіх, хто може і хоче, приєднуватись до цієї акції. З іншого боку, просить тих, у кого є крайня потреба у чомусь, не соромитись:

− Можливо якісь немічній бабуличці треба прокидати стежину до кринички або скинути сніг з ганку, щоб не зламався, привезти хліба, сірників, ліків, звертайтеся! Будемо раді допомогти.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Боротьба з наслідками стихії триває