^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
22.01.2018 20:43
426 переглядів
0 коментарів
Тальнівського хлопчика врятували з пожежі

Школяра Назарчика батьки з Тального привезли погостювати до родичів у село Піщане Золотоніського району. Того ранку подалися кудись в своїх справах, а хлопчика, який ще спав, залишили на 80-річну бабусю, пише Черкаський край.

Бабуся займалась якимись своїми домашніми справами, а почувши якесь дивне потріскування, вийшла в коридор, який вже разом з ванною був затягнутий димом. Вона босоніж вискочила надвір й стояла з піднятими руками, від переляку не могла ні говорити, ні звати на допомогу.

Дорогою йшли двоє хлопців-односельчан Владислав Палій і Олександр Ісаєнко (1982 і 1984 років народження), й побачивши в дивному стані літню жінку, стали допитуватись, що сталося. Не довідавшись нічого зрозумілого, допитувались, чи є ще хтось в хаті. Бабуся ніби прокинулась: там у найдальшій кімнаті залишився сонний хлопчик, внук.

Вони кинулися до вікна, розбивши його полінякою. Але шибка була занадто вузькою, щоб їм залізти до середини. Спершу з кімнати не було чути ніяких звуків, а потім озвався дитячий голос: він не бачить куди йти! "Йди на наш голос" - звали вони малого й він приповз до вікна, звідки вони його й витягли. Тут же передали в руки батькам, які підоспіли та посадили його в машину для надання допомоги. А обидва хлопці разом з іншими односельцями збили вогонь на будинку, поки пожежу гасити прибув спец автомобіль із агрофірми «Маяк». Цим самим запобігли завданню великої шкоди будинку, пожежа в якому почалася через коротке замикання електропроводки.

Владислав Палій та Олександр Ісаєнко — молоді сильні чоловіки, одружені, мають вже свої сім’ї та дітей, не задумуючись прийшли на допомогу в потрібний момент і врятували хлопця Назара, котрий вдячний своїм рятівникам.

Читайте також: У Довгенькому згоріли сарай, дрова, сіно і солома