^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
11.01.2018 8:33
412 переглядів
0 коментарів
До Різдва Єрківській музичній школі подарували ще два фортепіано

Різдво – це свято добрих чудес та подарунків. Єрківській музичній школі від Нового року пощастило уже тричі. Двоє чарівників − Сергій Коваленко з Вільшани та Клавдія Дрига з Єрок − подарували їй свої піаніно, а селищна рада заклала кошти на ремонт приміщення.

Ми писали раніше, про труднощі, які посеред навчального року випали на долю цього навчального закладу: офіційний власник забрав меблі й музичні інструменти. Тоді вся громада та інші небайдужі люди згуртувалися, щоб відновити перерваний навчальний процес. Дарували, що в кого було: баяни, піаніно, столи, стільці. Велику роль у порятунку партнерів зіграла також Звенигородська школа мистецтв. Тож навчання було відновлено в рекордні строки. Однак подарунки продовжують надходити. Особливо приємно отримувати їх напередодні Різдва.

− Ми такі щасливі, що нам подарували ще 2 фортепіано! − каже директор Єрківської музичної школи Анна Гунченко. − Обидва інструменти у чудовому стані. Тепер ми повністю укомплектовані. Безмежно дякуємо усім нашим рятівникам: і тим, що раніше нам зробили подарунки, і Сергію Івановичу з Вільшани та нашій Клавдії Антонівні. Ви всі – справжні чарівники. Хай Новий рік та Різдво стануть для вас початком гарних змін. Міцного здоров’я, мирного неба, достатку та радості в кожен дім! Дякуємо, що не залишили нас на самоті з нашими проблемами. Віримо, що Бог воздасть Вам за Ваше добро сторицею!

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

На першому фото: Валентин Пахомов та Ольга Красільнік (викладач)

На другому: Андрій Куцай

Читайте також: Чиновники чубляться, а страждають діти