^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
10.01.2018 8:40
464 переглядів
0 коментарів
Благородна справа - волонтерство

Впродовж декількох передноворічних тижнів студенти Тальнівського будівельно-економічного коледжу представляли свій навчальний заклад у селах Тальнівщини. Вони виступали з концертною програмою, наприкінці якої збирали кошти для потреб наших бійців, які зараз на передовій.

29 грудня зібрані кошти у сумі 11 тисяч 750 гривень передали голові спілки ветеранів та учасників АТО Тальнівщини Василю Данилюку. Передача відбувалася у коледжі за участю студентів, викладачів і ветеранів російсько-української війни.

Процес передання коштів проходив у стінах будівельного коледжу. Зібралися і всі студенти – учасники благодійної акції, і учасники АТО.

– Сподіваюся ці кошти хоч трохи допоможуть нашим хлопцям вистояти проти ворога. Впевнена: голова спілки знає, як найефективніше розпорядитися грошима. Ми довіряємо йому і захисникам України! – зі сльозами на очах каже одна із організаторів благодійної акції Людмила Якименко. – Дуже дякую директору коледжу Андрію Андрющенку за те, що підтримував наші навіть найвибагливіші ідеї і в усьому допомагав. І взагалі дякую усім викладачам, які відпускали студентів з пар для великої справи. Адже це не просто благодійна акція, а виховання підростаючого покоління в любові до своєї Батьківщини.

За добрі справи зроблені для українських бійців пані Людмилу нагородили почесним знаком «Волонтер Тальнівщини».

Ірина РОТАЄНКО

Читайте також: В Тальному відбувся благодійний концерт на підтримку української армії