^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
04.01.2018 23:07
937 переглядів
0 коментарів
Валентина Попович покладає надії на справедливий суд

У квітні 2017-го року напередодні Великодня було жорстоко побито атовця Юрія Поповича. Хлопець потрапив до лікарні з важкою черепно-мозковою травмою. Невдовзі його прооперував нейрохірург і розпочався непростий процес реабілітації. Адже в результаті побиття чоловік утратив пам’ять, його розбив правосторонній параліч, окрім того, у нього порушилось мовлення, зір і слух.

Нещодавно відбулось попереднє слухання у цій справі. Мати потерпілого скаржиться на слідство і покладає надії на справедливий суд.

− Я вважаю, що слідство проведено поверхово, не на користь потерпілого, а на користь тих, хто його побив, − каже Валентина Попович. −У ході розслідування суттєво пом’якшили статтю обвинувачення зі статті 121-ої (умисне тяжке тілесне ушкодження − карається позбавленням волі від 5-ти до 8-ми років) на 128-му (необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження − карається обмеженням волі до 2-х років). Але сподіваюсь, що суддя у всьому ретельно розбереться і винесе справедливий вирок.

Валентина Тарасівна розповідає, що, у порівнянні з минулим, Юрію значно краще, він може спілкуватись і помаленьку ходить, накульгуючи, поступово відновлюється пам’ять, мовлення. Однак попереду на нього чекає ще одна важка операція з установлення титанової пластини та комплекс реабілітаційних процедур. Атовцеві дали 1-шу групу інвалідності, поки що терміном на 2 роки.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: У Єрках до напівсмерті побили атовця

Побитого єрківського атовця Юрія Поповича забрали з лікарні додому