^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
04.01.2018 14:09
1249 переглядів
0 коментарів
Найстаршому працюючому водію виповнилося 75 років

В останні дні року, що минає, голові ради ветеранів сіл Погибляк та Дубина Олександру Кравченку виповнилося 75 років. З них 57 років чоловік знаходиться постійно за кермом автомобіля. З цією пам’ятною подією його тепло привітали голова ради ветеранів району Анатолій Мовчан, директор СОК «Відродження» Микола Кондратюк, сільський голова Петро Ілюк та засновник ПСП «Нива ЛЛ» Артур Наджарян. Саме в цьому господарстві досі працює водієм Олександр Петрович. Вправно керує і стареньким ГАЗоном, і власною «копійкою».

– Ось де справжня завзятість і трудолюбивість, – захоплено каже про свого підлеглого Артур Арамович. – У нашого Петровича стільки енергії,що дай Бог кожному, він ще й не думає йти на відпочинок. Недарма в селі про нього кажуть не інакше як Бадьорий.

Директор СОК «Відродження», депутат районної ради Микола Кондратюк відзначив наставницький талант ювіляра, адже сам у далеких 80-их роках брав уроки майстерності у кращого колгоспного водія Олександра Кравченка. А сільський голова Петро Ілюк подякував незмінному вже багато років голові ради ветеранів війни і праці за його активну громадську позицію, принциповість у вирішенні проблем людей похилого віку. Багато вітальних слів ювіляр почув і від своєї чисельної люблячої родини. Адже він батько чотирьох дітей, має шість онуків і чотири правнуки. Тож є для кого жити і працювати.

Олександр ЩЕРБАТЮК

Читайте також: Станіслав Маловічко єдиний у Лисянці святкує Міжнародний день гір