^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
02.01.2018 23:09
398 переглядів
0 коментарів
Дебати на позачерговій сесії Тальнівської міської ради

26 грудня відбулася позачергова сесія Тальнівської міської ради. На порядок денний виносилося 2 питання: про повторний розгляд і затвердження штатних розписів Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету на 2018 рік та про затвердження штатних розписів відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради на наступний рік. Причина – до обох питань були зауваження міського голови.

Розпочалося із оголошення перерви для ознайомлення депутатів із оригіналами розпоряджень про ветування рішень стосовно питань, які виносилися на сесію. Бо у виставленому на сайті хтось там побачив помилку.

– Людині властиво помилятися, ви самі тільки що сказали, що сьогодні 26 січня. Ми ж розуміємо, що мова йде про 20 грудня, бо такого числа у лютому сесії не було, – звертається до депутата Олександра Гижка юрист Михайло Солошенко.

Той вважає, що у офіційних документах помилок не має бути.

Після перерви дискусії продовжилися. Юристи міської ради наполягають, що прийняті рішення не відповідають чинному законодавству «ні за процедурою ні за змістом», бо ці питання не розглядалися на всіх комісіях. Обранці із опозиційної більшості наполягали на протилежному. В результаті Олексій Юрченко виніс питання на голосування, а депутати не змогли подолати вето міського голови.

Варто зауважити, що опозиційна до мера більшість організувала галасливу масовку, адже вперше за багато років на сесії було присутнє обласне телебачення. У міській раді, кажуть, його послуги не замовляли. Тому виникає логічне запитання: хто і на чию користь «замовляє музику з артистами»? І що не менш важливо – за чий кошт приїздить знімальна група?

Олександр ГРИГОРУК

Читайте також: Тальніська районна рада ухвалила бюджет на 2018 рік