^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
31.12.2017 18:06
388 переглядів
0 коментарів
Потужні кроки становлення

22 грудня Кривоколінські підприємства ТОВ «Урочище Журавське», Об’єднана сільськогосподарська компанія, «Вел Груп» підбили підсумки роботи за рік. Присутні не почули самовихваляння чи довгих промов, адже кожний бачить – це прогресивні підприємства, які постійно розвиваються і дбають про розвиток села.

– Сьогодні підбиття підсумків господарювання молодого, але досить потужного підприємства ТОВ «Урочище Журавське», яке обробляє на території громади понад 1700 гектарів землі і за рік сплачує до сільського бюджету понад 1,5 млн. гривень. Це 90% нашого бюджету, – каже Кривоколінський сільський голова Ольга Дяченко.

Ольга Михайлівна подякувала керівництву і працівникам підприємства за постійну підтримку соціальної сфери села. Зокрема, згадала у виступі, що цьогорічне відкриття додаткових груп у дитячому садочку стало можливим завдяки співпраці керівництва товариства та сільської ради.

ТОВ «Урочище Журавське» та група кривоколінських підприємств дають можливість працевлаштуватися усім, хто потребує роботи. Звичайно, в першу чергу жителям Кривих Колін, хоча тут працюють спеціалісти з Тальнівського та Катеринопільського районів. Значний відсоток серед працюючих – ¬ молодь.

Керівник ТОВ "Урочище Журавське" з економічних питань Ігор Новицький привітав пайовиків і працівників із святами та подякував ветеранам праці, які віддали свою молодість, здоров’я і сили для розвитку села.

– За 6 років господарювання ТОВ «Урочище Журавське» створило понад 100 робочих місць. Реалізовано обіцяні минулого року проекти із придбання житла для деяких працівників. За рік забезпечено житлом 3 родини. Цього року 30 бійців АТО отримали першу орендну плату за свої земельні ділянки, – розповідає Ігор Валерійович. – Для транспортування зернових в порт ми придбали ще 2 автомобілі МАН. Наразі автопарк підприємства складає 10 сучасних вантажівок. Крім того, збільшено виробничі потужності – встановлено третій і четвертий силоси для зберігання зерна на 3500 тонн кожний, придбано новітню важку тракторну техніку та причіпне обладнання (американську сівалку «Джон Дір», німецький трактор «Клас») та іншу техніку, яка збільшує ефективність господарювання. Розпочато будівництво заводу з переробки зернових, який дасть понад 50 робочих місць та забезпечить громаду надходженням податків. Збільшено кількість бджолосімей. Плануємо наростити кількість пасіки до 200 бджолосімей. Для цього обладнаємо пасіку в с. Чеснопіль. У Ступичному Катеринопільського району викорчувано та наділено соціальній сфері понад 50 гектарів колишнього садка. Завершено будівництво храму УПЦ Київського Патріархату в с. Здобуток.

Закінчено будівництво офісного приміщення в м. Тальне, де буде створено понад 50 робочих місць. Офіс буде працювати на потреби пайовиків: надавати всі юридичні, адвокатські та інші послуги з якими в нашому забюрократизованому суспільстві важко самим впоратися.

У планах керівництва підприємства збільшення потужностей із приймання і сушіння зернових. Для цього хочуть придбати ще 11 автомобілів МАН. Добудувати завод з переробки зернових. А ще планується облагородження всієї території колишнього кривоколінського радгоспу ім. Франка та в майбутньому посадити тут сад; початок облаштування території бригади в с. Кисилівка Катеринопільського району. І звичайно-ж – будівництво храму УПЦ Київського патріархату в с. Зеленьків.

– Товариство «Урочище Журавське» та вся група наших підприємств – це розвиток села та виробництва, – підсумував Ігор Новицький.

Заради справедливості зауважимо, Ігор Валерійович у виступі не лише розповів про здобутки, а й згадав те з обіцяного, що не вдалося поки реалізувати і над чим продовжать працювати.

Зауважимо, за рік підприємство надало благодійної допомоги селу на суму понад 250 тисяч гривень. У інших селах, де орендують землю, ще понад 200 тисяч гривень. На АТО та лікування бійців надано допомоги понад 100 тисяч гривень.

По завершенні офіційної частини, жителі та гості Кривих Колін подивилися чудовий концерт, підготовлений викладачами та студентами Тальнівського будівельно-економічного коледжу.

До студентів коледжу долучились танцювальні колективи "Арабеск" (с. Мошурів, керівник Людмила Бабой), "Енергія" (м. Тальне, керівник Ірина Присяжнюк) та "Лавіта" – (м. Тальне, керівник Наталя Шевчук), а також студенти Уманського Національного університету садівництва Катерина Закрижевська та Віктор Сірий, учні економіко-математичного ліцею Марта Орел та Ірина Щербатюк.

– Зала була переповнена глядачами, адже концертна програма дійсно вдалась на славу! – каже сценарист і режисер дійства Людмила Якименко.

По завершенню концерту діти зібрали для потреб бійців АТО від вдячних глядачів 6200 гривень.

Олег ШАТАЙЛО

Читайте також: ''Урочище Журавське'' - успішне підприємство, надійний партнер