^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
29.12.2017 14:55
406 переглядів
0 коментарів
На Катеринопільщині прості санчата вийшли з моди

Цьогорічна зима поки що радує снігами. Саме час малечі покататися з гірок на санчатах. Отже, хто ще не придбав, інформуємо: на Катеринопільщині санки можна придбати за ціною 200-250-325 гривень.

Звичайні, ціна пропорційна до комфорту та викрутасів (з кріпленням, рулем, спинкою, ручкою).

Однак, з’ясувалося, зараз прості санчата немодні. Люди шукають з морозостійкого пластику, безпечні, ексклюзивні, а такі вже коштують на порядок вище: від 600 до 4 тисяч і далі. Окрім того, можна придбати надувні санки-ватрушки з тканини (понад тисяча ), круглі льодянки (180-300), теплий конверт для саней (понад 600), але здебільшого під замовлення або через Інтернет. При бажанні можна докласти зусиль і знайти також уживані за символічну ціну або, якщо пощастить, у подарунок.

Купуючи санчата дитині, не забуваймо придбати і собі реманент: пластмасова лопата для відкидання снігу обійдеться вам від 50 до 80 гривень. Залізна – трохи дорожче: 80-90. Про дерев’яні у місцевих магазинах давно не чули.

І як же оминути новорічні ялинки? Маленькі сосонки з гілочок (до метра) обійдуться вам у 80 гривень, більші (деревцем) – 150, штучні ялинки залежно від розміру 100 – 500.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Яку ялинку обрати – штучну чи живу?