^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
27.12.2017 0:24
512 переглядів
0 коментарів
На Катеринопільщині відзначили 80-ту річницю з Дня народження В’ячеслава Чорновола

24 грудня виповнилося б 80 років нашому землякові, що народився в Єрках, українському політику, вченому, публіцисту, Герою України В’ячеславу Чорноволу. Оскільки День його народження цьогоріч випав на неділю − вихідний, то урочистості та вшанування вирішили провести у п’ятницю.

− Запрошую усіх поїхати у Єрки, на батьківщину В’ячеслава Максимовича, щоб узяти участь у заходах при школі та біля монумента цього визначного діяча, який, коли б не обірвалося так трагічно його життя, можна з упевненістю сказати, міг би стати одним із кращих Президентів України, − закликала голова Катеринопільської райдержадміністрації Ольга Ніколенко після закінчення сесії райради.

У Єрківській школі, що носить ім’я Чорновола, актовий зал був ущент переповненим, приїхали обидві катеринопільські школи, ліцей. Прийшли вшанувати земляка і селищний голова Леонід Польовий та голова райради Віталій Верета. Діти зі сцени розповідали присутнім про основні віхи життя відомого політика, його арешт, поневіряння, безглузді обвинувачення та взірцеву, незламну силу духу, безкомпромісність у справах відстоювання національних та народних інтересів.

− Мені дуже сподобався цей захід, − скаже згодом Леонід Польовий. − Дітки підготувались на славу, так гарно, щиро розповідали про усю ту наругу, що довелося витерпіти, пережити цій без сумніву визначній, великій особистості. Аж на душі щеміло від почутого та пережитого! А що йому самому довелось пережити?!

Після завершення заходів у школі усі присутні вирушили до пам’ятного знака В’ячеславу Чорноволу в Єрках, щоб уклонитися та покласти квіти.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: В'ячеслав Чорновіл: таємниці життя і смерті