^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
26.12.2017 12:00
419 переглядів
0 коментарів
На Тальнівщині побільшало підприємств, які заборгували працівникам зарплату

Працівникам Тальнівського ТОВ «Агротрейд Логістика» досі не виплатили зарплату за жовтень. Люди у відчаї. Спеціалісти шукають іншу роботу.

Це не єдине підприємство на Тальнівщині, яке має заборгованість перед своїми працівниками. Кажуть, що є хвости по зарплаті і на підприємстві, де віднедавна числиться консультантом відомий тальнівський борошномельний олігарх. Якщо це правда, то стає зрозумілим, чому директор КХП, депутат міської ради Тетяна Шкода виступає проти запровадження в громаді посади інспектора з праці.

На офіційних сайтах РДА, райради і в газеті «Тальнівщина» відсутня інформація про вжиті заходи щодо керівників, які через невиплату зарплати допустили кримінальне правопорушення.

Хочеться вірити, що поки не пізно, голова райдержадміністрації Василь Клименко та голова районної ради Валентина Любомська знайдуть управу на порушників закону і люди вчасно отримають зароблене. Інакше соціальної напруги не уникнути.

До слова, Тальнівським енергетикам заборгували зароблене за майже чотири місяці. В зв’язку з цим 1 грудня депутати районної ради звернулися до керівництва країни щодо дотримання гарантованого Конституцією України права на своєчасне одержання винагороди за працю.

Олександр ГРИГОРУК

Читайте також: На Черкащині аграрії перекрили дорогу