^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
22.12.2017 12:59
701 переглядів
0 коментарів
Баталії в Єрківській селищній раді

У четвер зранку, 14 грудня, активісти ГО "Народна варта Черкащини" прийшли у Єрківську селищну раду забрати рішення, проголосоване місцевими депутатами, про підтримку вимог добровольчих батальйонів. Однак, зі слів Валерія Прилуки, чиновники зустріли їх не дуже привітно:

− Столи ломилися від закусі і бухла. Ми явно прийшли невчасно. Документ нам не видали. Зате спровокували конфлікт, намагалися принизити, образити. Ми спробували зафільмувати перебіг подій на відео, однак Володимир Поліщук вирвав телефон із рук Володі Кіяніченка, нанісши йому удари, і спробував знищити запис. Інші співробітники селищної ради на чолі з Леонідом Польовим нас блокували. У результаті Кіяніченко подав заяву до поліції. Наступного дня ми повторили спробу забрати документ. Але його нам знову не дали, зіславшись на те, що немає секретаря Алли Яременко. Навіщо тоді працює увесь цей розпіарений ЦНАП, якщо за два дні не можна витребувати одного папірця? А в понеділок узагалі з’ясувалося, що Алла Миколаївна обвинувачує Кіяніченка у нанесенні їй тілесних ушкоджень. Це повна маячня, оскільки з нею спілкувався тільки я. А Володя − з Олександром Комаренком та іншими. Логічніше б уже було, мене звинувачувати.

− Я тепер в Єрківську селищну раду без охорони не ходжу, − розповідає Володимир Кіяніченко. − Це небезпечно. Документ ми забрали лише в понеділок. Раніше я написав заяву в поліцію, що мене в Єрківській ОТГ зустріли рукоприкладством, відібрали телефон і намагалися перешкодити зробити відеозапис. Комаренко ще й кепкував за совковою традицією над моїм зростом. Хизується, що він високий. Побої знімати я не ходив, бо синяків немає. М’язи поболіли, та й відпустило. Але дивує, що тепер мене звинувачують у нанесенні тілесних ушкоджень Аллі Миколаївні. Буцімто вона збирається позиватися на мене до суду. Нехай. Побачимо, як вони проведуть слідчий експеримент!

− Ніхто їх не бив! − каже голова селищної ради Леонід Польовий. − Це провокатори. Спеціально прийшли, щоб зчинити скандал. І це їм вдалося. Не звертайте уваги. Довідку, яку просили, ми їм видали.

− Я збираюся позиватися на Кіяніченка? − сміється Алла Яременко. − Оце Ви мене насмішили! Може пожартувала, але ж вони у нас гумору не розуміють. Якби мене хто з них зачепив, ударив, я б не заяви писала, а таких би чортів їм виписала, що надовго б запам’ятали. Соромно, що хлопці влаштували увесь цей цирк із побиттям. Ну поштурхалися там за щось із водієм, з ким із чоловіків не буває? Той не хотів, щоб його знімали. Має право, він же не посадова особа. А розмови про бенкет узагалі ображають. Ми всього лиш привітали одного із співробітників з Днем народження. Так у нас прийнято в колективі. Той у відповідь пригостив цукерками та шампанським. Абсолютно символічно пригубили за здоров’я іменинника десь по грамині. І все!

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Війна пам'ятників із Ватутіного перекочувала до Катеринополя