^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
21.12.2017 16:41
463 переглядів
0 коментарів
Ватутінці читають казки лише українською!

Перед новорічними святами усі в пошуках і очікуванні знижок. Чим потішили нас місцеві супермаркети "АТБ" та "Абсолют"?

Найбільший ажіотаж, звісно, в "АТБ". Майже по всьому супермаркету червоні цінники. Працівники не вспівають поновлювати товар на полицях. Люди розмітають усе за мить.

− Учора купила за 16 гривень100-грамову плитку шоколаду "Millennimum" з лісовими горіхами. А сьогодні прийшла ще запаси поповнити, та де там: геть і сліду не осталось,− бідкається пані Лідія з Ватутіного. − Думала на Миколайчика для всіх хрещеників та внуків прикупити. "Товар у дорозі". – Чекаємо! Треба буде, то ще й увечері прийду. Правда, там є обмеження: по 6 плиток на руки. Не біда! Стану в чергу кілька разів. Або з сусідкою прийду. Хай прогуляється.

Поруч люди милуються яскравими казками для дітей.

− По 150 гривень. Так це ж дешево! А чого вони їх уцінили? Мабуть, через м’яку обкладинку. Якась вона підозріла,− вагається старенька в сірій в’язаній шапці. То бере книжку, то знов кладе.

− Та ну! То так має бути, − утішає молодий чоловік із шовковим шаликом поверх пальто. − Щоб дитинка не травмувалася. А от чому ці казки російською – це проблема! Навіщо нам такі?! Хочеться, щоб дитина рідною мовою читала, розвивалась. Аж ось! Є й українською. Тоді точно беру!

Біля м’ясного відділу стоїть літній чоловік і щось довго й безпорадно вивчає.

− Допоможіть мені знайти варену ковбасу по 19 гривень за півкіло. Якась "Апетитна" ніби.

− Візьміть краще ось копчену зі знижкою: 420 грамів, була 32 гривні, а зараз 21. Правда, на ній написано, що "м’ясомісткий продукт", але та, що ви шукаєте, мабуть, не краща, − радить коротко стрижена молодиця.

− Та ні! Це я не собі, мені старенький сусід замовив, − пояснює чоловік. − Тож мушу купити, що сказав, аби не ображався потім.

− Дуже хочу смачного лікеру. Купи мені "Sheridan's". На нього якраз знижка, − туркоче красуня з накладними віями на високих підборах своєму бойфренду.

− Ага, зараз осьо! Майже 400 гривень за солоденьке слабоалкогольне бухло. Краще нормального коньячку купити, − сказав, мов відрізав. Потім подумав, зрозумів, що вдома йому буде непереливки, і поклав у кошик інший лікер – за 150. Не "Sheridan's" , але теж не поганий. Супутниця змінила гнів на милість.

− Дівчата! Що робитимемо? − запитує жіночка середніх років. − Тут шоколадні вафлі "Світоч" стоять, але запечатані у коробках. По акції! 4 гривні за пачку. Це ж смакота неймовірна. Як я їх обожнюю! А на полицях − пусто. Гукаю, щоб доклали, а їм ніколи, бо всі на касі. Не справляються з таким напливом покупців.

"Дівчата", почувши про таку дешевинку, дружно кинулися розпаковувати ящик. За хвилину поділили його вміст і щасливі попрямували до каси.

− Коханий, брати ризькі шпроти по двадцять дві гривні? 160 грамів. Пишуть, що знижка. А крабові палички? 500 грамів – 43 гривні. Дорого?! Ти, мабуть, давно їх не купував. Я взяла дві пачки підгузників малому по 200. По 50 штук кожна. Ні, майонезу ми не їмо! Ти що забув?! Навіть не проси. Це шкідливо. Не починай! Па-па. Цілую, − провела бліц-опитування свого чоловіка по телефону худорлява матуся з довгим чорним волоссям.

− Мамо, мамо, там знижка на пепсі, по 9 гривень за півторачку, давай візьмемо! − підбіг до неї старший синочок років семи (малюка вона тримала на руках).

− Ага! Тобі пепсі, тату − пива з майонезом. А ми з Олексійчиком будемо на капусті та яблуках сидіти. До речі, ти набрав яблук? Отих, червонястих, по 15? Ні? Ану хутко піди набери штук 6-7. Тільки гарні вибирай! Чекаю! − скомандувала.

Тим часом торгова мережа "Абсолют" вражає покупців парними акціями: пляшка шампанського (0,75) і банка червоної ікри (80 г) − 119 гривень, півлітра горошку і майонез (180 г) − 18, оливки (170) плюс корнішони (370) − 29, горошок (425) і кукурудза (425) − 13, 50, коньяк 3 зірочки (0,5 л) і вишневий сік (літр) − 119,50. Для любителів мартіні спеціальна знижка: півлітра – 90 гривень. Смакуйте, але не зловживайте. Ця акція в "Абсолюті" діє до Різдва – 7-го січня. В "АТБ" – акційний товар через 7 днів змінюється.

Зауважимо, що не варто впадати у купівельний ажіотаж. Будьте обережними і уважними. Дуже часто буває, що ціна на вітринах деяких магазинів суттєво відрізняється від тієї, що в чеку. Інколи це трапляється через технічний недогляд, а інколи – через недобросовісність подавців. Сподіваємось, у вашому випадку все буде по-чесному. Адже Новий рік та Різдво – пора чудес та подарунків. Нехай вони для вас завжди будуть добрими і від усієї душі!

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Які ціни на катеринопільському базарі?