^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
18.12.2017 13:07
372 переглядів
0 коментарів
Кличкові ''посилки успіху'' дісталися трьом школам Лисянщини

«Фонд Кличко» – благодійна організація, заснована боксерами Віталієм та Володимиром Кличками активно пропагує здоровий спосіб життя серед дітей та молоді. Нещодавно вшосте надіслали «Посилки успіху» зі спортивним інвентарем в українські міста і села. Цього року у конкурсі змагалися 509 шкіл та спортивних секцій із всієї України.

Від Лисянщини у конкурсі взяли 10 шкіл району. Результат перевершив усі сподівання: з 50 шкіл України, які отримали посилки, перемогу здобули 4 школи Черкаської області – з яких 3 з Лисянського району. Це – Бужанська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Смільчинський та Хижинський навчально-виховні комплекси.

За умовами конкурсу було потрібно заповнити анкету, зняти оригінальне відео тренування та надіслати на електронну адресу фонду Кличків. З цим завданням учителі й учні справилися відмінно.

– Колектив Бужанської ЗОШ І-ІІІ ступенів бере активну участь в проектах благодійної організації «Фонд Кличко» вже третій рік, – розповіла педагог-організатор школи Ольга Галкіна. – У 2014 році Валерія Бровкіна подала заявку на відпочинок у «Школу успіху» і стала переможницею проекту. У 2015 році переможцем конкурсу стала Діана Коваль, яка була нагороджена за свої старання. Фонд проводить ще дуже багато різних конкурсів. Наша школа вже брала участь у проектах: «Посилка успіху та CAPAROL», «Клич друзів – граймо разом!» та інші. «Посилка успіху – 2017» – це вже 9 конкурс, в якому ми беремо участь, і перемогли. Отримали за це чудовий спортивний інвентар.

Задоволена успіхом і директор Хижинського НВК Тетяна Синицька: «Ми дуже надіялися отримати «Посилку успіху». Адже наші діти дуже активні, у них дуже багато перемог. Зокрема, у 2016-2017 команда НВК посіла на футбольному турнірі друге призове місце. Згодом ми вибороли перше місце з міні-футболу серед юнаків у заліку ХХІІІ районних комплексних ігор. А ще були призові місця з баскетболу, волейболу, настільного тенісу, перемоги у змаганнях з настільного тенісу, шахів, шашок. І все це у школі, де навчається лише 44 учні».

Олександр ЩЕРБАТЮК

Читайте також: Інноваційна школа на Лисянщині - це якісний ремонт, електронні щоденники і дефіле на подіумі