^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
18.12.2017 10:20
401 переглядів
0 коментарів
Тальнівські депутати розподілили субвенцію на зарплати і надали кошти на преміювання

У вівторок 12 грудня відбулася позачергова сесія Тальнівської міської ради, яку ініціювало управління економіки. Основна причина – розподіл 379 тисяч гривень стабілізаційної дотації, яка надійшла об’єднаній територіальній громаді.

Враховуючи, що станом на 1 грудня заборгованість із виплати заробітної плати була лише по установах культури, їм і надали фінансову підтримку. Бібліотеці 76,5 тисяч гривень, решту субвенції – дитячій музичній школі. Це дало змогу закрити питання із виплатою матеріальної допомоги учителям ДМШ, яка згідно із законом додається до відпустки і є обов’язковою, та виплатити зарплату за грудень.

А ось, щоб хоч трохи покращити фінансове становище, керівництву бібліотеки довелося звільнити двох працівників.

Цього ж дня, депутати перенаправили медичну субвенцію, яка надійшла громаді з області, на районний бюджет для виплати грудневої зарплати медикам.

Як відомо, міська рада планує закупити дві квартири (одно- і двокімнатну) для дітей-сиріт громади, які досягли 18-річного віку. Для здійснення експертної оцінки із державного бюджету надійде 601 тисяча 461 гривня, а депутати за рахунок перерозподілу коштів виділили для придбання житла 57 тисяч гривень.

Також за рахунок перерозподілу коштів, виділили гроші на заміну вікон ФАПів.

Та найдовше депутати дискутували з приводу виділення коштів на преміювання працівників апарату управління міської ради. Спочатку вони хотіли взагалі позбавити їх преміювання, потім передумали і з подачі депутатів Олександра Гижка та Алли Михальченко вирішили залишити без премій міського голову Олексія Юрченка, т.в.о керуючої справами виконавчого комітету Альону Белінську та начальника відділу культури, туризму та з питань діяльності ЗМІ Альону Качур. Це зекономило б для бюджету 15 тисяч гривень. Але депутати не підтримали і надали для виплати 58 працівникам міської ради у сумі 100 тисяч гривень.

Зауважимо, наступна сесія міської ради відбудеться 22 грудня.

Ірина РОТАЄНКО

Читайте також: 19 жовтня сесія Тальнівської міської ради тривала 6 годин