^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
17.12.2017 21:54
614 переглядів
0 коментарів
В Тальному відбувся благодійний концерт на підтримку української армії

8 грудня відділ освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради провів благодійний концерт на підтримку української армії та з нагоди Всесвітнього Дня волонтерів і Дня Збройних Сил України.

Розпочався захід із хвилини мовчання, оголошеної в пам'ять про тих, хто віддав життя в боротьбі за державну незалежність України. Після чого на сцену запросили присутніх в залі матерів героїв, які загинули в зоні АТО – Віру Петрівну Лущевську, маму Сергія Ярошенка та Марію Дмитрівну Безуглу, маму Дмитра Безуглого. Жінкам подарували квіти і подякували за те, що вони виховали справжніх патріотів.

Зі словами привітань до присутніх звернулися міський голова Олексій Юрченко, голова Тальнівської районної спілки ветеранів та учасників АТО Василь Данилюк та заступник військового комісара Сергій Грицай. Усі троє є ветеранами російсько-української війни.

Під час урочистостей волонтери Алла Мулявка та Володимир Гречка отримали відзнаку Президента «За гуманітарну участь в антитерористичній операції», а 58 учасників АТО нагороджені медаллю «Захиснику Вітчизни».

Згадали і дітей учасників бойових дій та волонтерів Валентину Мельник, Зінаїду Водяніцьку та Петра Шандибу, які недавно організували їм чудовий відпочинок в Карпатах. На знак вдячності діти подарували міському голові Олексію Юрченку прапор, привезений з подорожі.

У святковому благодійному концерті взяли участь учні міських шкіл №1 та №2, санаторної школи-інтернату, а також Соколівоцької школи та економіко-математичного ліцею.

На завершення разом із учнями заспівала і начальник відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради Тетяна Коломинська.

– Дякуємо усім, хто прийшов на благодійний концерт і долучився до збору коштів! Дякуємо учасникам – нашим дітям та їх наставникам! Дякуємо глядачам за увагу! Дякуємо нашим воїнам і волонтерам! Ми зібрали 8073 гривні, – повідомила начальник відділу Тетяна Коломинська.

Тетяна Борисівна каже, що цього разу до збору допомоги бійцям долучилися всі дитсадки та школи об’єднаної територіальної громади, будинок дітей та юнацтва. Районна держана адміністрація зібрала понад 1700 гривень, майже тисячу гривень здала районна рада. 617 гривень зібрали 7 грудня під час святкування Дня місцевого самоврядування, організованого відділом культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Тальнівської міської ради.

Усі зібрані кошти передали волонтерам Аллі Мулявці та Романові Шевченку, які одразу після концерту вирушили до бійців на Схід.

Олег ШАТАЙЛО

Читайте також: Відкрито пам’ятну дошку Дмитру Безуглому, який поліг за цілісність України