^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
15.12.2017 16:01
917 переглядів
0 коментарів
Микола Вовк проти грипу

Відомий на Катеринопільщині пасічник Микола Вовк закликає земляків не труїтися хімією.

− Зараз вирує грип та інші хвороби,− каже Микола Григорович, − і відповідно – на телебаченні засилля реклами про різноманітні ліки. Мене це дратує, бо люди вбивають ними імунітет, лікують одне, а нищать інші органи – печінку, нирки, скажімо, ще й не тільки собі, але й дітям. Працює шалена машина збагачення, а ми купуємось на це. Тоді як природа сама дарує нам ліки. Бджолину міль, наприклад. Для пасічника – це велика біда, бо вона трощить не тільки мед, але й віск, завдає великої шкоди бджолам. Але ця шкідлива комаха – панацея від багатьох хвороб. Настоянка бджолиної молі укріплює імунну систему, має протимікробну дію. Нею можна вилікувати такі хвороби, як грип, пневмонію, бронхіт, бронхіальну астму, алергію, простатит, навіть туберкульоз і багато інших захворювань. Усе залежить лиш від дозування та терміну вживання.

− А як і коли вживати настоянку?

− Це потрібно визначати індивідуально, залежно від хвороби та її стадії. Кожен досвідчений пасічник має свою схему. Я зазвичай опираюсь на роботи Олексія Пащенка – лікаря апітерапевта вищої категорії, завідуючого відділом апітерапії Інституту бджільництва імені Петра Прокоповича, але він дає дуже сміливі рекомендації, зокрема пропонує вживати дорослій людині по 60 крапель на день. Я б не ризикнув. Це дуже сильний енергетик. Дехто може втратити сон. Тому я пропоную розпочинати лікування із 5 крапель і поступово доводити до 40. Це для дорослого. Профілактичне лікування займе у вас приблизно10 днів по 40 крапель. Можна цю дозу ділити на 2-3 прийоми, ранок, день та ввечері або вживати за 1 раз. А от боротьба з хворобою – це курс на 21 день, потім з тиждень перерва, щоб організм не звикав, і поновлення вживання. Так до цілковитого одужання.

− А яке дозування для дітей?

− Дітям я даю з 5-ти років, хоч Пащенко каже, що можна з 3-х. Норма: 1 крапля на 1 рік життя, тобто, якщо хлопчикові 10 років, то йому можна давати 10 крапель. Попив 10 днів для профілактики – і про грип можна не турбуватись аж до наступного спалаху. У мене вся сім’я вживає цей біопрепарат. Єдиний його недолік, що він трохи понижає тиск, тому для людей із пониженим тиском я ще в настоянку додаю дрібку відповідних трав.

− На чому робите настоянку?

− Найкраще звичайно робити на спиртовому розчині, але оскільки спирт зараз в аптеках зникає з вільного продажу, то доводиться робити на перваку. Це впливає на смак. Можна просто додавати бджолину міль у чай. Я п’ю трав’яний.

− А чи є безпечним вживання спиртової настоянки дітьми?

− Так, адже це ж малюсінька доза! А як краплі Береша чи що інше п’ють? Як люди кажуть: "Вживати, але не зловживати. І все буде добре! "

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Микола Вовк лікує бджолами (фоторепортаж)