^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
13.12.2017 20:50
1103 переглядів
0 коментарів
''Міс Катеринопільщина − 2017''

Кілька тижнів підготовчого ажіотажу, хвилювань, і от катеринопільчани діждалися передноворічного подарунку – конкурсу краси "Міс Катеринопільщина − 2017". 15 фіналісток віком від 16 до 30 років змагалися за головний приз – корону та винагороду сумою 50 тисяч гривень. Спершу організатори визначали віковий ценз від 18 до 25 років, але під натиском численних бажаючих взяти участь у конкурсі змушені були розширити вікові кордони.

9-го грудня о 6-тій вечора в районному Будинку культури не було де яблуку впасти: тати, мами, бабусі, дідусі, однокласники, однокурсники, друзі, і просто вболівальники заповнили не тільки всі місця в залі, але й проходи.

Вела захід професійна ведуча та незмінний організатор подібних свят Ольга Касяненко. Головним ініціатором та спонсором виступила компанія "Урожай" на чолі з Олегом Васецьким. Почесне місце журі зайняли обласні, районні керівники, а також місцеві підприємці. Гостею конкурсу стала учасниця телепроекту "Голос діти" Христина Жуковська.

Першим було дефіле. Дівчата в чорних лосинах та білих футболках демонстрували переваги своєї постави та фігури. Другий – конкурс на ерудицію. Тут довелося згадувати, що таке рівнобедрений трикутник, хто вигадав таблицю Менделєєва, коли був заснований Катеринопіль та якою була його попередня назва. Однак найскладнішим для дівчат, як з’ясувалося, було питання, хто очолює Катеринопільську держадміністрацію. Майже всі панянки чомусь вирішили, що не Ольга Ніколенко, а Іван Гегедош.

Конкурс талантів був одним із найцікавіших. Кожна учасниця тут показала себе із якнайкращої сторони. Ті співали, інші танцювали, читали вірші, демонстрували свої малюнки, вишивки, а одна із дівчат навіть спекла для журі неймовірної краси торт. Особливо вразили глядачів східні танці та акапельний спів.

Найкрасивішим, поза сумнівами, був конкурс, у якому красуні демонстрували вбрання − народні сукні та бальні плаття. Обрати між них найгарнішу − завдання надскладне, тому журі довелося навіть піднятися до дівчат, щоб поспілкуватися з кожною особисто.

І ось довгоочікуваний результат: титул "Міс елегантність" та "Міс фото" виборола Анна Бондаренко, "Міс талант" − Наталія Вовкотруб, "Міс глядацьких симпатій" − Олександра Буряк, 2-ою віце-міс стала Даша Безкоровайна, 1-ою – Олена Чмир. Усі вони отримали винагороди із рук представників журі. Головний приз та корону "Міс Катеринопільщина" отримала Дар’я Стоколос − 11-класниця з першої школи, що мріє стати журналісткою та створити притулок для бездомних тварин. Гроші красуня планує витратити на підготовку до випускного, ЗНО та навчання у виші.

Особливим сюрпризом для дівчат була оцінка від представника оргкомітету конкурсу "Міс Україна" Олександра Толчинського, який подарував їм три сертифікати на створення професійного портфоліо. Щасливицями стали Анна Бондаренко, Олена Чмир та Дар’я Стоколос.

− Обіцяю, що це буде не тільки портфоліо, а й подальша підтримка наших красунь у світі реклами та модельного бізнесу, − наголосив Толчинський.

Однак, як влучно сказала ведуча, на конкурсі всі переможці. Кожна з дівчат заслуговує на звання найгарнішої в своїй номінації, тому всім красуням вручили по диплому та корзині квітів.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Валерій Мельниченко написав книгу про Катеринопіль