^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
12.12.2017 17:04
574 переглядів
0 коментарів
Зима підкралась непомітно…

10 грудня на Катеринопільщину несподівано і раптово завітала зима. Усі готувались до передостаннього рейду по гриби, оскільки на днях обіцяли +14, а тут нате вам: дощ, сніг, вітер, морозець. Усе навколо перетворилось на зимову казку. Люди радісно викладають світлини у мережу, ніби нарешті дочекалися Нового року. А тим часом природа розійшлася не на жарт: десь обірвало електричні проводи, десь замикання. У самому Катеринополі на окремих кутках близько доби не було освітлення в будинках. Зате весело горіли вуличні ліхтарі, ніби закликаючи містян змінити звичний розклад сидіння перед комп’ютером, телевізором на милування вечірніми та вранішніми краєвидами. На жаль, не всі дерева та кущі вціліли. Люди скаржаться, що від налипання снігу в декого зламалася огорожа. Добавилось роботи і комунальникам. Подібні скарги надходять також з інших сіл: Ярошівки, Шостакового тощо.

− Ну от і почалася звична зимова робота, − скаржиться катеринопільчанин Василь Сидоренко, − не вспіли відпочити від осінніх клопотів, як з неба звалилися нові – зимові. Кидай сніг – накачуй м’язи! А в мене ще сортовий виноград не прикопаний, бо розраховував на теплу погоду. Ну що ж, чекатиму відлиги, тоді першим ділом – прикопаю.

Якщо вірити прогнозу, з вівторка синоптики обіцяють чергове, хоч і недовге потепління. Тож і грибів назбираємо, і виноград прикопаємо. Головне все вспіти до Нового року, щоб з легким серцем готувати олів’є.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: На Звенигородщині автобус опинився у сніговому полоні