^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
11.12.2017 22:45
2586 переглядів
0 коментарів
50 тисяч гривень за інформацію про викрадений трактор

У ніч з 1-го на 2-ге грудня в селі Суха Калигірка, що на Катеринопільщині, в одному із фермерських підприємств було викрадено трактор "Джон Дір"- 8330 зеленого кольору 2007 року випуску. Номерний знак 34-733СА. Під час транспортування зловмисники загубили передні противаги. Слід трактора втрачено біля селища Смоліне Кіровоградської області.

За чутками, озброєні злочинці напали на сторожа, заперли його в одному з приміщень, а трактор викрали. Власнику про подію повідомили сусіди, що запідозрили щось неладне.

− Я не хочу черговий раз повертатись до цієї історії, − каже Олег Бабченко. − Дав оголошення на місцеві радіостанції, які слухає багато водіїв. За достовірну інформацію про місцезнаходження трактора обіцяю винагороду сумою 50 тисяч гривень. Думаю, що номерний знак уже зняли або давно змінили.

Ймовірний регіон пошуку − Черкаська, Кіровоградська, Миколаївська та Херсонська області. Прохання передавати інформацію про можливий рух або перебування даного транспортного засобу за телефоном: 067-292-17-21.

Прес-служба поліції у Черкаській області наразі цю подію не коментує.

Микола ЗАМКОВЕНКО

Читайте також: Катеринопільський краєзнавчий музей збіднів на один рушник